Gwiazdy wspierają akcję „Kup pan chryzantemę”: Anna Mucha, Aneta Zając, Dominika Gwit

Dominika Gwit, Anteta Zając, Anna Mucha... Gwiazdy włączają się w akcję zainicjowaną przez Rafała Trzaskowskiego, Kup pan chryzantemę i wspierają lokalnych przedsiębiorców.   

W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią koronawirusa w Polsce rząd Mateusza Morawieckiego podjął decyzję, że od 31 października do 2 listopada cmentarze będą zamknięte. Premier przekazał te informacje podczas konferencji prasowej, która odbyła się w piątkowe popołudnie:

Nie chcemy doprowadzić do tego, że na cmentarzach i w komunikacji publicznej będzie się gromadzić dużo ludzi — mówił premier.

Morawiecki dodał, że rząd ogłosił tę decyzję tak późno, bo liczył, że liczba zachorowań zacznie spadać.

Gwiazdy włączają się w akcję Kup pan chryzantemę

Decyzja o zamknięciu cmentarzy postawiła wielu przedsiębiorców pod ścianą. Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski niemal natychmiast ogłosił akcję Kup pan chryzantemę. W jej ramach na terenie Warszawy pojawiło się sześć dodatkowych punktów, w których sprzedawane są kwiaty.

Do zakupów zachęcają gwiazdy. Namawiają, by wesprzeć lokalnych przedsiębiorców nie tylko w stolicy, ale też w całej Polsce. Do udziału w akcji namawiają: Tomasz Sekielski, Karolina Pisarek, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, Aneta Zając, Anna Mucha, Dominika Gwit, Szymon Hołownia.

Warto wspomnieć, że Mateusz Morawiecki na Facebooku umieścił wpis, w którym zapewnił, że zgodnie z wcześniejszą obietnicą terenowe oddziały ARiMR i KOWR odkupią od producentów i sprzedawców kwiaty i rośliny, które byłyby sprzedawane przed cmentarzami.


Aneta Zając - Gwiazdy wspierają akcję

Aneta Zając - Gwiazdy wspierają akcję "Kup pan chryzantemę

dominikagwit_123125987_643250333009770_7692942921117801346_n

Dominika Gwit - Gwiazdy wspierają akcję "Kup pan chryzantemę

Anna Mucha - Gwiazdy wspierają akcję

Anna Mucha - Gwiazdy wspierają akcję "Kup pan chryzantemę

Komentarze

  • Gość pisze:

    Przestańcie nakręcać spirale nienawiści, może jak się pohorujecie to coś zrozumiecie. A takie piękne kwiaty to można stawiać przy domach, na werandach itp

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×