Gwiazdy w spektaklu Pozytywni: Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior…

Spektakl Pozytywni

Spektakl Pozytywni

Gwiazdy wspierają akcję #Pozytywni

Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior i Łukasz Simlat zagrają w spektaklu Pozytywni, którego premiera zaplanowana jest gościnnie na 30 listopada 2015 roku w warszawskim Teatrze IMKA. Przedstawienie realizowane jest w ramach 7. edycji kampanii PROJEKT Test.

Spektakl Pozytywni to opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Nie zabraknie śmiechu i wzruszeń. Akcja rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym.

#Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi reżyser Krzysztof Czeczot.

Projekt Test już od 7 lat walczy z tabu związanym z zakażeniem HIV i zachęca do wykonywania testów. Kampania finansowana jest ze sprzedaży specjalnie dedykowanej na ten cel pomadki VIVA GLAM przez międzynarodowy fundusz MAC AIDS FUND, przez H&M tegorocznego partnera strategicznego oraz organizowana we współpracy z Fundacją Edukacji Społecznej od lat zajmującej się profilaktyką HIV/AIDS, testowaniem i działaniami na rzecz osób seropozytywnych i ich bliskich i z Fundacją Garnizon Sztuki Grażyny Wolszczak.

W projekt angażuje się wiele gwiazd m.in. Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior, Łukasz Simlat, Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Ada Fijał, Weronika Książkiewicz, Beata Sadowska, Marta Wierzbicka, Krzysztof Czeczot, Łukasz Jakubiak czy Michał Baryza.

Wszystkie gwiazdy wspierające projekt wystąpiły w sesji zdjęciowej zrealizowanej przez Zuzę Krajewską. Kluczowym elementem sesji były pomalowane na czerwono usta. Wyrażały one sprzeciw wobec potępianiu osób zakażonych wirusem HIV. Drugim elementem była specjalna edycja koszulek #POZYTYWNI, zaprojektowana przez sieć H&M. Jest również wyrazem wsparcia i solidarności wobec osób żyjących z wirusem.

 

Zobacz: Gwiazdy za kulisami sesji promującej akcję „Pozytywni”: Magdalena Boczarska, Weronika Książkiewicz i Olga Bołądź [GALERIA]

Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior i Łukasz Simlat w spektaklu #Pozytywni

Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior i Łukasz Simlat w spektaklu #Pozytywni

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×