Małgorzata Rozenek w „Milionerach” wygrała horrendalną sumę! Była o krok od miliona. To pytanie okazało się nie do przejścia

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński w

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński w "Milionerach"

Gwiazdy w odcinku specjalnym Milionerów. Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński wygrali ogromną sumę pieniędzy. Jakie pytanie okazało się za trudne dla prowadzących Dzień Dobry TVN? Wiadomo, na co przeznaczą taką kwotę.

3 października TVN wyemitowano specjalny odcinek Milionerów. W jego trakcie Hubert Urbański zadał masę pytań dwóm drużynom. W pierwszej znaleźli się dziennikarze Dzień Dobry TVN – Małgorzata Rozenek Krzysztof Skórzyński, w drugiej – znani kucharze – Michel Moran Tomasz Jakubiak.

Wygrane z odcinka zasilą konto Fundacji TVN. Tym razem zbiera ona środki na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka. Wcześniej na ten sam cel przekazano pieniądze z balu prywatnej telewizji.

Będzie to pierwsze tego typu centrum lecznicze w Polsce i ośrodek referencyjny dla młodego pokolenia z całej Polski. Jego budowa ma się zakończyć pod koniec 2023 roku. Oddział Pobytu Dziennego zapewni pomoc około 30 pacjentom dziennie, czyli 10 tysiącom pacjentom rocznie. Oddział Pobytu Stacjonarnego będzie dysponował 32 miejscami, w tym 6 łóżkami na Oddziale Obserwacji, 4 łóżkami na Oddziale Detoksykacji oraz 22 łóżkami na Oddziale Szpitalnym. W Centrum będzie również działać Poradnia Psychiatryczna, a pacjenci Centrum będą mieli możliwość korzystania z pełnej diagnostyki, m.in. z tomografii, rezonansu czy szerokiego zakresu badań laboratoryjnych – czytamy w serwisie AKPA.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia uczestników charytatywnego odcinka teleturnieju. Ile wygrali nowi prowadzący DDTVN?

Gwiazdy w Milionerach. Ile wygrali Małgosia Rozenek i Krzysztof Skórzyński?

Gosia zaprezentowała się w pięknym, połyskującym srebrnym komplecie: marynarce, koszulce i spodniach. Krzysztof – w ciemnobrązowym garniturze i białej koszuli. Ale tego wieczoru to nie ich kreacje były najważniejsze, ale wiedza, jaką dysponują. Zdecydowanie błysnęli przed widzami, a przechodzenie przez kolejne etapy nie sprawiło im większych problemów.

Małgosia Rozenek doskonale orientowała się jeżeli chodzi o Igę Świątek i zapamiętała, że w pucharze US Open tenisistka znalazła tiramisu. Nie miała problemu z odpowiedzią dotyczącą zagadnień języka francuskiego, a przy pytaniu o serial Gra o Tron pomocny okazał się Radosław Majdan.

Para prowadzących postanowiła skorzystać z koła ratunkowego i zadzwonić do męża gwiazdy. Były bramkarz bez problemu orientował się w szczegółach z kultowej produkcji. Podpowiedział, że trójgłowy smok ziejący ogniem jest w serialu symbolem rodu Targaryenów.

Parze problem sprawiło też pytanie o inny serial, czyli Squid Game.

Światło czerwone, światło zielone, czyli pierwsza gra, w której uczestniczą zawodnicy w koreańskim serialu „Squid game”, najbardziej przypomina:

A. berka kucanego

B. podchody

C. ciuciubabkę

D. raz, dwa, trzy, Baba Jaga patrzy.

W tym przypadku pomocna okazała się publiczność, która jednogłośnie wskazała, że poprawa jest ostatnia z odpowiedzi. Prowadzący śniadaniówkę dotarli do pytania za milion złotych. To jednak sprawiło im tak duży problem, że ostatecznie postanowili na nie nie odpowiadać i zachowali wygrane do tej pory 500 tys. złotych!

Italo Calvino zaprosił do powieści „Jeśli zimową nocą podróżny” Tazia Bazakbala wprost z karty „Pożegnania jesieni”:

A. Witkacego

B. Witolda Gombrowicza

C. Sławomira Mrożka

D. Italo Calvino

Obydwoje obstawiali odpowiedź C, a ich decyzja o wycofaniu się z gry była słuszna. Poprawny okazał się bowiem wariant A.

Ostatecznie bierzemy pół miliona – powiedział Krzysztof Skórzyński.

Zdjęcia z programu zobaczycie w naszej galerii. Oglądaliście jubileuszowy odcinek z udziałem gwiazd? Trzeba przyznać, że ich poprawne odpowiedzi godnie zasiliły konto Fundacji TVN.


Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński w

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński w "Milionerach"

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński - Gwiazdy w Milionerach

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński - Gwiazdy w Milionerach

Małgorzata Rozenek-Majda - Gwiazdy w Milionerach

Małgorzata Rozenek-Majda - Gwiazdy w Milionerach

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Rozenek to piękna i mądra i wykształcona kobieta. Możecie w tych komentarzach wypisywać z zawiści co chcecie ale wystarczy na nią popatrzeć i posłuchać jej wypowiedzi i zobaczyć , że to jak chcecie ją obrazić jest poprostu podłe i prostackie .

 • GośćIga pisze:

  Tej Rozenek napiszą odpowiedzi! Tylko żeby się nauczyła jak myślicie zdąży przez tydzień?

 • GośćJan pisze:

  Ona to ciemnota jej parten jest super promują ta durnote bo mysla że ja zaakceptujemy? -Nic z tego ja się nie da strawic tak glupia

 • Gość Aniela pisze:

  Od kiedy babcia Gosia jest dziennikarką przecież skończyła tylko administrację a nawet nie prawo którym tak się chwali.Dlaczego T.V.N wciska teraz tą skandalistkę praktycznie do każdego programu przecież przez to my jej nie polubimy,a może wręcz odwrotnie jeszcze większą niechęć do niej poczujemy.

  • Gość pisze:

   Popieram Pani wypowiedź,ta kobieta jest już widziana w każdym niemalże programie,co chcą z niej zrobić alfę i omegę pytania które otrzymali w milionerach mi nie sprawiły problemu a tu się mówi o wielkiej mądrości tej pani która nawet nie podziękowała publiczności podziękować za podpowiedź,ale o pięknym głosie swojego męża nie omieszkała zaakcentować.Bardzo pusta kobieta

 • Gość pisze:

  Ta Rozenek mogła by już odpuścić

 • Gość pisze:

  Pytania dla M z tego co wie czyli … kuchnia i słodkości dla Radzia od pasa w dół.

 • Gość pisze:

  Zdrowia królu złoty jak tu źyć paczcie i uczcie się nieroby od ścianki do scianki szpachla szpachla i tynk niemcy czechy skandynia zamykają granice co będzie a)smr..d b)dno c)szambo d)dno dna mozna mozna abcdefghitd ani nawet minuty ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Bedzie telefon do Radoslawa? Oraz mowa Moje dzieci

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×