Gwiazdy w „DDTVN”. Agnieszka Woźniak-Starak znów zdominowała format. A jak wypadli członkowie Blue Cafe i Drzyzga?

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN pojawiła się plejada gwiazd. Jak się zaprezentowały? Kogo udało się sfotografować paparazzim?

Dzień Dobry TVN to jeden z najpopularniejszych formatów tej stacji. Tysiące Polaków nie wyobrażają sobie dnia bez ich ulubionej telewizji śniadaniowej. Zwłaszcza weekendowe wydania obfitują w atrakcje. Zazwyczaj pojawiają się w nich znane postaci show-biznesu. Tak też było w niedzielę. Które gwiazdy zaszczyciły swoją obecnością studio TVN?

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądały?

Dziś program nagrywano w studiu znajdującym się na świeżym powietrzu, na co pozwoliły sprzyjające warunki pogodowe. Rozmowy z ciekawymi gośćmi poprowadziły Ewa Drzyzga Agnieszka Woźniak-Starak. Wśród ich rozmówców znaleźli się Paweł Rurak-SokalDominika Gawęda (obydwoje z zespołu Blue Cafe), Krzysztof DauszkiewiczWojciech FiedorczukRoksana ŚrodaAdam Kornacki.

Na szczególnie uznanie zasługują kreacje prowadzących. Drzyzga przyszła do pracy w luźnych spodniach, białej koszuli i butach na wysokim obcasie. Jej koleżanka, Woźniak-Starak – w botkach, zielonej sukni i czarnej kurtce skórzanej. Szyku zadali też członkowie Blue Cafae. Rurak-Sokal miał na sobie czarną marynarkę z kamizelką, czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne, a Gawęda – czarną suknię i skórzane kozaki. Zdjęcia wszystkich wymienionych osób zobaczycie w galerii pod tekstem.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała?

Małgorzata Rozenek w DDTVN?

Według nieoficjalnych ustaleń już wkrótce w ekipie telewizji śniadaniowej zobaczymy Małgorzatę Rozenek.

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę – przekazała Pomponikowi osoba związana z prywatną stacją.

Podobno będzie występowała w duecieKrzysztofem Skórzyńskim.

W pierwszej chwili każdy myśli pewnie o Radku Majdanie, ale produkcja nie uważa, że prowadzenie śniadaniówki to zadanie, z którym były piłkarz by sobie poradził. Rozważają kilka nazwisk. Głównym kandydatem na jej partnera jest w tym momencie Krzysztof Skórzyński – zdradził informator Pudelka.

Czekacie na pojawienie się influencerki w show?


Gwiazdy w „DDTVN”: Agnieszka Woźniak-Starak

Gwiazdy w „DDTVN”: Agnieszka Woźniak-Starak

Gwiazdy w „DDTVN”: Agnieszka Woźniak-Starak

Gwiazdy w „DDTVN”: Agnieszka Woźniak-Starak

Gwiazdy w „DDTVN”: Agnieszka Woźniak-Starak

Gwiazdy w „DDTVN”: Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×