Gwiazdy w „DDTVN”: Małgorzata Ohme z partnerem, Anna Kalczyńska, Katarzyna Pakosińska, Stanisław Sojka z synem

Gwiazdy w DDTVN. Jak się zaprezentowały?

Gwiazdy w DDTVN. Jak się zaprezentowały?

W poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN gościła plejada gwiazd. Kto znalazł się wśród nich? Przedstawiamy zdjęcia wykonane pod studiem. 

Dzień Dobry TVN to program emitowany od dobrych kilkunastu lat. Obecnie współprowadzi go kilka duetów. Są to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek. Ten ostatni dołączył do programu stosunkowo niedawno, bo dopiero pod koniec sierpnia.

Zwłaszcza Małgorzata budzi w widzach wiele emocji. Dziennikarka bierze sobie ich krytyczne opinie do serca i stale nad sobą pracują. Ostatnio gościła u logopedy, który pomógł jej w pracy nad prawidłowym głosem i dykcją.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – wyznała.

Gwiazdy w DDTVN. Jak się zaprezentowały?

Dziś w programie pojawiło się aż troje prowadzących: Chajzer, Ohme i Kalczyńska. Ta druga została sfotografowana przed wejściem do studia ze swoim partnerem, Rafałem. Wśród gości znaleźli się: Antek SojkaStanisław SojkaWojciech BłachKatarzyna Pakosińska. Zdjęcia wszystkich wymienionych osób zobaczycie w galerii pod tekstem.

Ohme świetnie wyglądała w długim płaszczu, czerwonej bluzce i jasnych dżinsach. Jej partner – wbił się w kremową kurtkę, biały sweter i luźne spodnie. Pakosińska zapozowała w koszuli, materiałowych spodniach i kurtce skórzanej. Stanisław Sojka – w pikowanej kurtce i czarnych spodniach, a jego syn – w białej koszuli i spodniach w kratkę. Błach postawił na swobodny wygląd. Przyszedł do programu w kurtce, rozpinanym golfie i dżinsach. Chajzer kręcił się pod studiem w rozpiętym swetrze.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobał?


Małgorzata Ohme z partnerem - gwiazdy DDTVN

Małgorzata Ohme z partnerem - gwiazdy DDTVN

Małgorzata Ohme z partnerem - gwiazdy DDTVN

Małgorzata Ohme z partnerem - gwiazdy DDTVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy DDTVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×