Szukaj

Gwiazdy uczą dobrego życia: Dominka Gwit, Aida Kosojan-Przybysz, Beata Sadowska

Mentalist

Mentalist

Dominika Gwit, Aida Kosojan-Przybysz, Roma Gąsiorowska... Znamy ich z telewizji, radia, teatru, czy kina. Teraz mamy szansę poznać z zupełnie innej strony. Gwiazdy nagrywają ciekawe wykłady, które można znaleźć w jednym miejscu. Gdzie?

Roma Gąsiorowska, Antoni Pawlicki, Dominika Gwit-Dunaszewska, Arkadius, Marzena Rogalska czy Aida Kosojan-Przybysz. To tylko niektóre gwiazdy, które mają swoje wykłady na platformie Mentalist, którą założyła Beata Sadowska ze swoją przyjaciółką.

Platforma to miejsce, które ma nas inspirować do zmiany, do lepszego życia, do funkcjonowania w rytmie slow i zdrowego odżywiania się.

Mentalist, bo to coś dla głowy i dla ducha. Bo to głowa musi zdecydować, byśmy chcieli coś ze swoim życiem zrobić − choć bardzo często ciało wcześniej wysyłało nam sygnały. Menta-LIST, bo można stworzyć całą listę tego, co warto przeczytać, czego warto posłuchać z dziedziny samorozwoju – tłumaczyła Sadowska w rozmowie z portalem naturalnieozdrowiu.pl.

Gwiazdy angażują się w Mentalist. Jakie wykłady można tam znaleźć?

Co dwa tygodnie na platformie pojawia się na niej nowy mówca. I tak Roma Gąsiorowska opowiada o filozofii slow/fast living, czyli o tym, jak spokojnie funkcjonować w wielkim mieście. Dominika Gwit — o samoakceptacji i podążaniu za marzeniami, a Arkadius o prostym, spokojnym życiu w naturze.

Już niedługo wykłady Antoniego Pawlickiego o eko-spóldzielni Ostoja Natury i Marzeny Rogalskiej o celebrowaniu życia. Możecie też wziąć udział w warsztatach Aidy Kosojan-Przybysz o snach i pożegnaniu przeszłości. Na platformie są też rady psychologów, zdrowe przepisy, ćwiczenia oddechowe i joga Kundalini. To wszystko na www.mentalist.pl


Marzena Rogalska - Mentalist

Marzena Rogalska - Mentalist

Aidy Kosojan-Przybysz - Mentalist

Aidy Kosojan-Przybysz - Mentalist

Beata Sadowska - Mentalist

Beata Sadowska - Mentalist

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×