Szukaj

Gwiazdy ostatniej edycji „Top Model” w sesji zdjęciowej dla Marlu! [WIDEO]

Top model Marlu

Top model Marlu

Kasia Szklarczyk i Ania Markowska w sesji zdjęciowej dla Marlu

Kasia Szklarczyk i Ania Markowska wzięły udział w niezwykłej sesji zdjęciowej przygotowanej na rzecz najnowszej kolekcji uwielbianej przez gwiazdy marki Marlu. Finalistki Top Model wyjawiły jak rozwija się ich kariera po programie. Jest czego gratulować?

Ania MarkowskaKasia Szklarczyk w programie Top Model przeżywały swoje wzloty i upadki, ostatecznie jednak zostawiły konkurencję daleko w tyle. W finale do ostatniej chwili nie było wiadomo która z nich zostanie kolejną polską topmodelką, bo poziom był bardzo wyrównany. Teraz, po kilku miesiącach od zakończenia show, obie modelki spotkały się na planie niezwykłej sesji zdjęciowej dla Marlu. Ta uwielbiana przez gwiazdy marka zaprosiła je do stworzenia kampanii reklamowej dla swojej najnowszej kolekcji.

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Ania wyjawiła, jak rozwija się jej kariera po programie:

Dzisiaj robimy lookbook, ale nie ukrywam, że tu też trzeba wsadzić sercę, trochę inwencji i pracy. Jeśli podchodzi się do tego z prawdą, to wydaje mi się, że można spełniać marzenia mimo, że program się skończył. Ja jako osoba jestem mocno powiązana ze sportem, kocham modę i to chciałabym ludziom pokazywać. Nie jesteśmy idealni, nie zawsze świetnie wyglądamy, chcę być sportową wersją Ani, motywować, w taki zdrowy sposób. Na Instagramie troszkę zamykam ten rozdział idealnego życia.

A czy dziewczęta mają ze sobą kontakt od czasu ukończenia programu? Jak wyjawiła Ania, Marlu jest ich pierwszym wspólnym projektem, ale prywatnie bardzo się lubią:

Prywatnie się już widziałyśmy kilkukrotnie, kontakt z uczestnikami mamy. Tu jest już etap, gdzie skończyła się konkurencja, trzeba sobie podawać rękę i pomagać. Ludzie dla ludzi są bardzo ważni i ja bardzo w to wierzę.

Jak rozwija się kariera zwyciężczyni ostatniej edycji Top Model? Kasia w programie udowodniła, że jest bardzo zdeterminowana, co teraz bez wątpienia pomaga jej w rozwijaniu życia zawodowego. Jak wyznała, nie kryjąc zadowolenia, pracy jej nie brakuje:

Bardzo mi się to życie po programie podoba, jest dużo ofert, podpisałam świetny kontrakt z agencją Division, mam też agencję za granicą, więc wydaje mi się, że za jakiś czas wylecę za granicę. Czuję, że jestem we właściwych rękach. Dosyć sporo pracuję i jestem bardzo zadowolona. Głównie sesje zdjęciowe, ale również pokazy mody. To jest ciężka praca, non stop pracuję nad sobą.

Zajrzyjcie do wideo i zobaczcie przepiękne gwiazdy Top Model w niezwykłych kreacjach Marlu!

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk SĄ PARĄ! Potwierdzili swój związek NAGĄ sesją!

Patryk Grudowicz w objęciach Kasi Szklarczyk przyłapany w klubie dla gejów! Jednak są parą?! [WIDEO]

Plejada gwiazd na Mikołajkach u Kuby Wesołowskiego: Natalia Siwiec, Bogna Sworowska, Joanna Jabłczyńska, Kasia Szklarczyk, Mateusz Banasiuk

 

 


Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Kasia Szklarczyk – finał Top Model 7

Grayling Purnell at Los Angeles Fashion Week Powered by Art Hearts Fashion LAFW SS/19

LOS ANGELES, CA - OCTOBER 12: Models walk the runway wearing Grayling Purnell at Los Angeles Fashion Week Powered by Art Hearts Fashion LAFW SS/19 at The Majestic Downtown on October 12, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Arun Nevader/Getty Images for Art Hearts Fashion )

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×