Szukaj

Jak gwiazdy świętują Wielkanoc? Pochwaliły się obłędnymi koszyczkami. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki! [GALERIA]

Gwiazdy świętują Wielkanoc

Gwiazdy świętują Wielkanoc. Jak wyglądają ich koszyczki?

Wielkanoc dla wielu jest świętem dużo ważniejszym niż Boże Narodzenie. Niezależnie jednak od przekonań religijnych czy upodobań, wszyscy lubimy gdy z początkiem wiosny można zasiąść przy stole z rodziną i zajadać się świątecznymi przysmakami, które w ten dzień smakują lepiej niż kiedykolwiek. Również proces związany z dekoracją domu i koszyczka ze święconką jest niezwykle przyjemny, szczególnie dla najmłodszych. To właśnie dzieci najbardziej palą się do malowania jajek czy ozdabiania okien i stołów przed świątecznym śniadaniem.

Gwiazdy, choć na co dzień zdają się żyć w zupełnie innym świecie, również chętnie uczestniczą w przygotowaniach. Ich koszyczki często przypominają małe dzieła sztuki i nic dziwnego, bo przykładają do nich wiele uwagi. Swoimi koszyczkami na Instagramie pochwaliły się już Agnieszka Sienkiewicz, Monika Zamachowska, Paulina Krupińska czy Katarzyna Zielińska!

Jak gwiazdy świętują Wielkanoc? Zobaczcie w naszej galerii!

Który koszyczek jest najpiękniejszy?

Małgorzata Rozenek świętuje z klasą! Zobaczcie jak wygląda Wielkanoc w rodzinie Majdanów! [WIDEO]

Kinga Rusin załamuje ręce. Święta Wielkanocne spędzi w pracy! Musiała zrezygnować ze swojej ulubionej wielkanocnej tradycji

Miley Cyrus błysnęła sutkami w nowej, gorącej sesji zdjęciowej. Dalej było jeszcze odważniej! Fani zniesmaczeni. “Profanujesz Wielkanoc!”


Gwiazdy świętują Wielkanoc - Anna Lewandowska

Gwiazdy świętują Wielkanoc - Anna Lewandowska

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się koszyczkiem wielkanocnym

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się koszyczkiem wielkanocnym

Gwiazdy świętują Wielkanoc - Monika Zamachowska

Gwiazdy świętują Wielkanoc - Monika Zamachowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×