Gwiazdy świętują Tłusty czwartek! Internet zamienił się w luksusową cukiernię! Dziś nawet Ewa Chodakowska nie liczy kalorii!

Tłusty czwartek u gwiazd

Tłusty czwartek u gwiazd

Tłusty czwartek u gwiazd

Gwiazdy chwalą się na swoich profilach w jaki sposób świętują Tłusty czwartek. 28 lutego nikt nie liczy kalorii. Słodkie szaleństwo nie zna końca. Zobacz ile kalorii pochłonął polski show-biznes:)

28 lutego w Polsce obchodzony jest Tłusty czwartek, czyli ostatni czwartek przed wielkim postem, znany także jako tradycyjne zapusty. Bardziej popularnym jest jednak sygnał, że Tłusty czwartek rozpoczyna zawsze ostatni tydzień karnawału. W tym zabawowym okresie w całej Polsce w tym dniu dozwolone jest objadanie się słodkościami.

Najpopularniejszymi frykasami są oczywiście pączki i faworki, zwane również chruścikami. W tłusty czwartek nawet gwiazdy, które cały rok są na diecie zrywają zasady i objadają się pączkami, zgodnie ze staropolskim przysłowiem:

  Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.

Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło. Tłusty czwartek jest również popisem kulinarnych wypieków gwiazd i celebrytów. Instagramy znanych idoli zamieniają się w istną cukiernię. Gwiazdy rywalizują miedzy sobą w ilości zjedzonych pączków. Tego dnia nie liczą kalorii!

Zobacz jak Ewa Chodakowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Barbara Kurdej-Szatan, Agata Duda, Anna Kerth, Mateusz Gessler, Daria Ładocha, Ewa Wachowicz, Paulina Sykut, Magda Steczkowska, Kasia Kępka, Otylia Jędrzejczak, Jakob Kosel, Tatiana Mindewicz-Puacz, Rafał Brzozowski, Ada Fijał, Robert Janowski, Dawid Woliński, Paulina Koziejowska, Iwona Węgrowska, Ciocia Liestyle, Michał Baryza i inni zajadają się łakociami.

A wy zaliczyliście już pączka? 🙂

Gwiazdy na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”: Basia Kurdej-Szatan, Ola Szwed, Maryla Rodowicz, Renata Kaczoruk, Cleo

Gwiazdy zachęcają do badania wzroku: Beata Tadla, Danuta Stenka, Odeta Moro, Karolina Malinowska

Plejada gwiazd na wiosennej ramówce Polsatu: Grażyna Wolszczak, Małgorzata Socha, Agnieszka Hyży, Dominika Tajner-Wiśniewska, Karolina Szostak


Agata Duda – tłusty czwartek 2019

Agata Duda – tłusty czwartek 2019

Ewa Chodakowska – tłusty czwartek

Ewa Chodakowska – tłusty czwartek

Marta Żmuda Trzebiatowska – tłusty czwartek 2019

Marta Żmuda Trzebiatowska – tłusty czwartek 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×