Gwiazdy świętują Dzień Ojca 2021: Lara Gessler, Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek

Gwiazdy świętują Dzień Dziecka

Gwiazdy świętują Dzień Dziecka

Lara Gessler, Beata Tadla, Maciej Dowbor... Gwiazdy świętują Dzień Ojca 2021. Sieć obiegły piękne zdjęcia. Tylko zobaczcie.

Dzień Ojca w Polsce świętuje się 23 czerwca. W przeciwieństwie do Wielkiej Brytanii, gdzie przypada w trzecią niedzielę czerwca, ma stałą datę. Chociaż cieszy się mniejszą popularnością niż Dzień Matki, sporo gwiazd w social mediach publikuje wpisy, którymi chcą uczcić wspomniane święto.

Zobacz też: Dzień Matki 2021. Gwiazdy świętują i chwalą się zdjęciami. Co jeden kadr to piękniejszy

Gwiazdy świętują Dzień Ojca 2021. Kto opublikował zdjęcie?

Gwiazdy od samego rana udostępniają wyjątkowe posty, które przygotowały specjalnie z okazji Dnia Ojca 2021. Składają życzenia, a także publikują przepiękne wspólne zdjęcia. Na niektórych pokazują dzieci, na innych pozują ze swoim tatą. Dzielą się nowymi lub archiwalnymi fotografiami i zachwycają przy tym internautów.

Maciej Dowbor, który jest ojcem dwóch córek Janiny i Heleny, podzielił się kadrem, na którym pozuje z dziewczynami. Powstał przy okazji wspólnej wyprawy na lody. Dziennikarz nie ukrywa, że fajnie jest mieć swoje święto:

Fajnie mieć swój Dzień. Ciekawe czy córeczki przygotowały mi coś ekstra?! #dzieńojca #córeczki #święto #dumnytata

Na post odpowiedziała Joanna Koroniewska. Na Instagramie pokazała moment, w którym Maciej czyta książkę córce. W opisie przyznała, że nie ma wątpliwości, że jej mąż jest najlepszym ojcem, jakim tylko może być:

Może czasem z siebie żartujemy, docinamy i wbijamy szpilę. Tacy już jesteśmy. Oboje mamy nieposkromione charaktery, ale jednego jestem pewna, moje córki mają najwspanialszego tatę na świecie! Nie jest doskonały ( bo kto jest?oprócz mnie ), ma swoje ojcowskie wady i przywary, ale ma też ogromne serce, dużo cierpliwości (mimo wszystko) i ciepła.

Lara Gessler także nie szczędziła komplementów pod adresem swojego męża, Piotra Szeląga. Pokazała rozkoszne zdjęcia z ich córką, Neną:

Wielokrotnie powtarzałam, że mam najlepszego Tatę na świecie @piortgessler dlatego właśnie doskonale wiedziałam, jakiego Taty chcę dla moich dzieci. Trafiłam tak dobrze, że lepszego Taty bym sobie nie wymarzyła. @piotr.szelag kocham patrzeć na Ciebie i Nene… kocham Twoją troskliwość, łagodność, ciepło. Uwielbiam, kiedy trzymając ją na rękach wąchasz jej glowe, a potem całujesz. Jesteś Tatą z moich snów. Dziekuję.

Z kolei Beata Tadla udostępniła archiwalną fotografię. W opisie zdradziła, czego nauczyła się od swojego ojca:

Nauczył mnie, że nie wolno być obojętnym. Że świat, który nas otacza powinien leżeć nam na sercu. Tata Staś – najlepszy ojciec na Ziemi.

Dzień Ojca 2021 uczcili także: Martyna Wojciechowska, Edyta Herbuś, Pola Wiśniewska, Mikołaj Roznerski, Małgorzata Rozenek, Joanna Jabłczyńska, Rafał Mroczek, Sebastian Fabijański, Katarzyna Cichopek, Agnieszka Mrozińska, Weronika Ciechowska, Anna Lewandowska, Maffashion, Agustin Egurrola, Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Anja Rubik, Joanna Moro.

Zdjęcia w galerii.


Maciej Dowbor - Dzień Ojca 2021

Maciej Dowbor - Dzień Ojca 2021

Joanna Koroniewska - Dzień Ojca 2021

Joanna Koroniewska - Dzień Ojca 2021

Pola Wiśniewska - Dzień Ojca 2021

Pola Wiśniewska - Dzień Ojca 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×