Szukaj

Gwiazdy świętują Dzień Ojca. Lewandowski z córkami, ale najlepsze zdjęcie dodała Zielińska. Ona i jej ojciec są identyczni

Gwiazdy świętują Dzień Ojca 2020

Gwiazdy świętują Dzień Ojca 2020

Anna Lewandowska, Joanna Racewicz, Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel... Gwiazdy świętują Dzień Ojca 2020. Jakie posty udostępniają w sieci?

Dzień Ojca w Polsce przypada 23 czerwca. W przeciwieństwie do Wielkiej Brytanii gdzie obchodzi się go w trzecią niedzielę czerwca, ma stałą datę. Chociaż cieszy się mniejszą popularnością niż Dzień Matki, w social mediach pojawia się mnóstwo wpisów, które mają uczcić ten dzień.

Gwiazdy świętują Dzień Ojca 2020

Gwiazdy już od samego rana publikują posty, którymi chcą uczcić Dzień Ojca 2020. Składają życzenia, publikując piękne fotografie. Na niektórych pokazują swoich ukochanych i dzieci, na innych pozują z ojcem. Dzielą się aktualnymi lub archiwalnymi zdjęcia. Na to ostatnie zdecydował się m.in. Mikołaj Roznerski, który pokazał, jak wyglądał w młodości. Dołączył piękny opis:

Człowiek uczy się całe życie jak być dobrym rodzicem. Najpiękniejsze co usłyszałem ,,Tato kocham Cię najbardziej na świecie „. Wszystkim Ojcom tym obecnym i przyszłym, serdeczności w dniu naszego Święta. Panowie, codziennie bądźcie bohaterami dla swoich dzieci.

Robert Lewandowski po raz pierwszy świętował ten dzień, w roli podwójnego ojca. Ania zadbała, by go dobrze zapamiętał. Na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym piłkarz pozuje z córeczkami. Gdy Laura śpi w ramionach, Klara całuje tatę w policzek.

Oprócz wspomnianych panów Dzień Ojca 2020 w swoich social mediach upamiętniły gwiazdy takie jak m.in. Anna Starmach, Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Natalia Gulkowska, Martyna Gliwińska, Władysław Kosiniak-Kamysz, Andrzej Duda, Joanna Racewicz, Joanna Koroniewska, Anna Kalczyńska, Anna Kalczyńska, Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Małgorzata Kożuchowska, Zosia Zborowska, Roksana Węgiel, Maciej Dowbor, Marcela Leszczak.

Zdjęcia w galerii.


Władysław Kosiniak-Kamysz - Dzień Ojca 2020

Władysław Kosiniak-Kamysz - Dzień Ojca 2020

Natalia Gulkowska - Dzień Ojca 2020

Natalia Gulkowska - Dzień Ojca 2020

Mikołaj Roznerski - Dzień Ojca 2020

Mikołaj Roznerski - Dzień Ojca 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×