Dzień Kobiet 2021. Gwiazdy świętują już od rana: Anna Lewandowska, Filip Chajzer, Stefano Terazzino…

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

8 marca przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet i właśnie na tę okazję gwiazdy przygotowały specjalne posty. Instagram zalała masa zdjęć i życzeń.

Dzień Kobiet to na Instagramie jedno z najweselszych świąt. Po bardzo romantycznych walentynkowych postach przyszła pora na to, aby pokazać, jak gwiazdy spędzają ten wyjątkowy dzień. Od wczesnych godzin porannych w social mediach ukazują się kolejne posty związane ze świętem pań. Jak każdego roku jest bardzo kolorowo i radośnie. Gwiazdy publikują prezenty, jakimi zostały obdarowane przez najbliższych. A panowie tłumnie publikują życzenia nie tylko dla swoich fanek. Nie brakuje też życzeń od kobiet dla kobiet. Sprawdziliśmy dla Was, co pojawiło się na profilach gwiazd.

Gwiazdy świętują Dzień Kobiet 2021

Wiele z postów, jakie pojawiły się dzisiaj na profilach gwiazd, skierowanych jest do kobiet, które nie do końca wierzą w siebie i w swoją siłę. Pełne życzliwości słowa wsparcia publikują zwłaszcza znane Polki, które w tym dniu chcą się stać nie tylko wsparciem, ale także przykładem. Jeden z takich wpisów pojawił się na profilu Małgorzaty Rozenek. Gwiazda jest nie tylko matką, żoną, bizneswoman, ale także niezwykle silną kobietą. Postanowiła tego dnia zjednoczyć się z innymi przedstawicielkami płci pięknej i zadedykowała im specjalną grafikę.

Najlepszego dziewczyny #whoruntheworld #8marca

Tego dnia nie zawiedli także panowie. W social mediach pojawiło się wiele wyjątkowych postów, w których przedstawiciele show-biznesu postanowili uczcić Dzień Kobiet. Nie zabrakło cudownych życzeń, ale nam najbardziej spodobało się nagranie, które opublikował Artur Boruc. Mąż Sary Mannei dodał filmik z synkiem, na którym razem złożyli najlepsze życzenia wszystkim paniom. Mały Noah to prawdziwy słodziak.

Dzień dobry…
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet.

Posty z okazji Dnia Kobiet na swoich profilach zamieścili także: Anna Korcz, Anna Lewandowska, Anja Rubik, Filip Chajzer, Dominika Gwit, Anna Gzyra, Joanna Moro, Mikołaj Roznerski, Maffashion, Stefano Terrazino, Ola Kot, Hanna Śleszyńska, Anna Jaromin, Zofia Zborowska, Ciocia Liestyle, Emilia Komarnicka, Anja Rubik, Aneta Zając, Karolina Gorczyca.

Zdjęcia w galerii.


Hanna Śleszyńska - Dzień Kobiet 2021

Hanna Śleszyńska - Dzień Kobiet 2021

Mikołaj Roznerski - Dzień Kobiet 2021

Mikołaj Roznerski - Dzień Kobiet 2021

Filip Chajzer - Dzień Kobiet 2021

Filip Chajzer - Dzień Kobiet 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×