Gwiazdy sobotniego wydania „Dzień Dobry TVN”: Natalia Nykiel, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN poprowadzili dla widzów, jak zawsze zabawni i pełni energii, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Ich gościem była Natalia Nykiel. Zobaczcie ją w zupełnie nowym wydaniu.

Dzień Dobry TVN to program, który na stałe wpisał się w ramówkę stacji. Już od niemal dwóch dekad to właśnie przy nim Polacy rozpoczynają dzień. Wiele osób nie wyobraża już sobie, by ulubionych prowadzących mogło zabraknąć na ekranie. Śniadaniówkę prowadzi kilka dziennikarskich duetów, które zostały dobrane w taki sposób, by idealne dopełniać się przed kamerą.

W porannym programie każdego dnia nie brakuje ciekawych tematów, które są poruszane na antenie. Widzowie zawsze mogą liczyć na to, że dowiedzą się o aktualnościach z kraju i świata, a także znajdą odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań. W studiu nie brakuje też wizyt licznych gości. Na kanapach zasiadają nie tylko eksperci z poszczególnych branży, ale także gwiazdy, które chętnie zdradzają, co dzieje się w ich życiu zawodowym i prywatnym.

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

W ciągu roku śniadaniówka codziennie pojawia się na ekranie. Latem produkcja zadecydowała o tym, by pojawiały się jedynie wydania weekendowe, dlatego widzowie z jeszcze większym utęsknieniem czekają na kolejne odsłony ulubionego programu. Sobotnie wydanie poprowadzili Małgorzata Ohme w duecie z Filipem Chajzerem. Ku uciesze fanów nagrania latem odbywają się przed budynkiem stacji, dlatego jest to doskonały moment, by podpatrzeć, jak wszystko wygląda za kulisami.

Jest to także doskonała okazja dla paparazzi, który tłumnie gromadzą się wówczas na ulicy, by zrobić najnowsze zdjęcia gwiazdom. Dzisiaj sfotografowali nie tylko prowadzących, ale także ich gościa, którym była Natalia Nykiel. Wokalistka znana jest z fantazyjnych fryzur i tym razem również nie zawiodła, pojawiając się w programie w nowej odsłonie. Zmieniła wizerunek na znacznie bardziej rockowy.

Miała na sobie długie skórzane spodnie, wysokie szpilki i czarną koszulkę. Do wszystkiego dobrała srebrną biżuterię i czarny manicure. Cała uwaga skupiała się jednak na jej włosach. Te od nasady mają kolor blond, by tuż za uchem zmienić się w czarne. Gwiazda ułożyła też na głowie idealną niemal falę. Na jej twarzy zagościł mocniejszy makijaż z ciemniejszym kolorem ust. W takiej stylizacji wokalistka promowała swój najnowszy singiel Pride.

Jak wam się podoba Natalia w takim wydaniu? Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel

Natalia Nykiel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×