Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”. Na Filipa Chajzera czekała fantastyczna niespodzianka

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy w sobotnim wydaniu programu Dzień Dobry TVN. Paparazzi zrobili im mnóstwo zdjęć po wyjściu z budynku. Jaka niespodzianka czekała na Filipa Chajzera?

Program Dzień Dobry TVN już od lat umila widzom poranki. Jest jeden z najchętniej oglądanych formatów w stacji i już od dnia premiery gromadzi przed telewizorami sporą liczbę widzów. Jego popularność przez lata nie zmalała. Nie można się temu dziwić, ponieważ cały czas nie brakuje ciekawych tematów, które prowadzący poruszają na antenie. W każdym z odcinków widzowie znajdują coś dla siebie. Nie brakuje bowiem ciekawych porad i wizyt ekspertów z różnych dziedzin, ale także licznych gwiazd, które chętnie pojawiają się na kanapach śniadaniówki.

Wiele osób już nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kubka ciepłej kawy i kolejnej porcji informacji dostarczanej im przez prowadzących format. Sobotnie wydanie poprowadził jeden z ulubionych ekranowych duetów, czyli Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Tuż po wyjściu ze studia czekali na nich paparazzi.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Prowadzący śniadaniówkę stacji TVN już od dawna mają status wielkich gwiazd i dorobili się sporej liczby fanów. Aktywnie prowadzą swoje kanały w social mediach i pokazują w nim kulisy swojej pracy i to jak wygląda ich codzienność. Dzisiejsze wydanie programu poprowadzili Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, a dla fotoreporterów była to świetna okazja, by tuż po wyjściu ze studia zrobić im kilka zdjęć.

Prowadzący, jak zwykle chętnie i z uśmiechem pozowali do kolejnych kadrów, a Filip tuż po wyjściu z budynku był bardzo zaskoczony. Na gospodarza śniadaniówki czekała piękna niespodzianka. Przed budynkiem czekała na niego spora grupa osób z ogromnym transparentem, na którym widniał napis – Dziękujemy. Nie zabrakło też osobistych podziękowań i symbolicznej statuetki. Dziennikarz nie krył swojego wzruszenia, a z jego oczu popłynęły łzy. Po tej pięknej chwili rozmawiał z fanami i zrobił sobie z nimi sporo zdjęć.

 

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi możemy zobaczyć także uśmiechniętą Małgosię Ohme, oraz zespół Tulia, który był gościem dzisiejszego odcinka. Wszystkie kadry zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×