Gwiazdy sobotniego wydania „DDTVN”: Paulina Krupińska, Tomasz Kot, Tomek Makowiecki…

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Sobotnie wydanie programu odwiedzili: Tomasz Kot, Tomek Makowiecki... Kto jeszcze pojawił się w śniadaniówce?

Dzień Dobry TVN, to uwielbiany przez widzów program, który od kilkunastu lat gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy. W popularnej śniadaniówce nie brakuje bowiem ciekawych tematów. Prowadzący umilają widzom poranki, a wiele osób już nie wyobraża sobie, by rozpocząć swój dzień inaczej niż od kubka ciepłej kawy i włączenia stacji TVN. Pomimo upływu czasu publiczności nie maleje, a wręcz przeciwnie kolejne pokolenia widzów zasiadają przed odbiornikami, by razem z gwiazdami przywitać następny dzień.

W śniadaniówce nie tylko nie brakuje ciekawych tematów, ale też wizyt ekspertów, czy odwiedzin najpopularniejszych gwiazd. Tak tez było podczas sobotniego wydania programu. Przed budynkiem pojawiła się spora liczba gości, a paparazzi ruszyli ze swoimi aparatami, by uwiecznić ich na zdjęciach.

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Dzień Dobry TVN w czasie wakacji zmieniło czas emisji. Program pojawia się jedynie weekendy, a nie jak w trakcie roku także w ciągu tygodnia. Tym bardziej widzowie czekają na każdy kolejny odcinek programu. W sobotnim wydaniu nie zabrakło odwiedzin gwiazd. Paparazzi ustawili się przed budynkiem i udało im się zrobić zdjęcia, które szybko trafiły do sieci.

Rano w śniadaniówce pojawili się między innymi aktor Tomasz Kot, Tomek Makowiecki, Piotr Gruszka, a także prowadzący dzisiejszy odcinek, czyli Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Gospodyni DDTVN jak zwykle zachwyciła stylizacją. Tego dnia wybrała krótkie szorty z wysokim stanem w beżowym kolorze, które podkreśliły jej zgrabne nogi. Do tego dobrała białą elegancką koszulę i różową marynarkę. Na stopy włożyła wygodne beżowe klapki na płaskiej podeszwie. Swój look uzupełniła czarną torebką, którą przełożyła przez ramię. Nie zabrakło też przeciwsłonecznych okularów.

Trzeba przyznać, że prowadząca śniadaniówkę wyglądała elegancko i dziewczęco. W galerii znajdziecie zdjęcia wszystkich gwiazd.


Tomasz Makowiecki

Tomasz Makowiecki

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski

Tomasz Makowiecki

Tomasz Makowiecki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×