Gwiazdy przed studiem „DDTVN”: Paulina Krupińska, Lara Gessler, Agnieszka Cegielska…

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy tłumnie pojawiły się dzisiaj w Dzień Dobry TVN. Na antenie mogliśmy zobaczyć: Larę Gessler, Justynę Nagłowską, Basię Pędlowską.... Zobaczcie, kogo jeszcze sfotografowali paparazzi. 

Dzień Dobry TVN to program, który od wielu lat podbija serca widzów. Śniadaniówka na stałe wpisała się do ramówki stacji i wiele osób nie wyobraża sobie, aby rozpocząć dzień w inny sposób niż od kubka ciepłej kawy i świeżej dawki informacji przekazywanych przez prowadzących show. Nie brakuje bowiem tutaj aktualnych wieści ze świata i kraju, ciekawych reportaży oraz wizyt wielu gości i ekspertów. W studiu chętnie pojawiają się też kolejne gwiazdy, które opowiadają o swoim życiu.

W dzisiejszym wydaniu show również pojawiło się kilka osób z pierwszych stron gazet. Na antenie mogliśmy zobaczyć między innymi wywiad ze zwycięzcami ostatniej edycji programu Hotel Paradise. Basia i Krystian zdradzili, czy po wyjeździe z wyspy nadal łączy ich coś więcej.

Nie jesteśmy razem rozstaliśmy się chwilę po programie (…). Przyjaźń najlepiej nam wychodzi – powiedziała Basia.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Wizyty gwiazd w porannym programie zawsze są wielką gratką nie tylko dla fanów, ale także dla paparazzi. Fotoreporterzy tłumnie ustawiają się przed studiem, by zrobić kolejne zdjęcia ulubieńcom widzów. Zarówno goście śniadaniówki, jak i prowadzący chętnie pozują do zdjęć, a my możemy podpatrzeć ich stylizacje.

Dzisiejszego ranka przed studiem można było spotkać między innymi Basię i Krystiana, którzy zwyciężyli w miłosnym show. Chociaż nie są już parą, to nie mieli nic przeciwko temu, by wspólnie pozować do kolejnych kadrów. Do zdjęć razem ustawiły się także Lara Gessler i Justyna Nagłowska. Dwie młode mamy pojawiły się na kanapach DDTVN, by opowiedzieć o kitach i hitach wyprawek dla maluszków.

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi możemy zobaczyć także obsadę programu, czyli: Anię Wendzikowską, Paulinę Krupińską i Agnieszkę Cegielską. Widać, że dziennikarki zdecydowanie poczuły wiosnę, co pokazały swoimi stylizacjami. Nie zabrakło żywych kolorów, kwiatowych wzorów i zwiewnych kreacji. Wszystkie zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Barbara Pędlowska, Krystian Ferretti

Barbara Pędlowska, Krystian Ferretti

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×