Gwiazdy sobotniego wydania „Dzień Dobry TVN”: Małgorzata Kożuchowska, Anna Cieślak, Roksana Węgiel…

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN w sobotę poprowadzili: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Kto był ich gościem? Paparazzi zrobili sporo zdjęć przed budynkiem śniadaniówki. 

Dzień Dobry TVN od kilkunastu lat przyciąga widzów przed telewizory. Produkcja zdecydowanie nie pozwala się nudzić fanom śniadaniówki i za każdym razem przygotowuje dla nich wiele ciekawych tematów. Nie brakuje tu najbardziej popularnych wydarzeń z kraju i ze świata, ale też wizyt ciekawych gości. Warto spędzić z nimi poranek, który obfituje też w świeżą porcję newsów ze świata gwiazd i show-biznesu.

Rekordową oglądalnością poranny format cieszy się zwłaszcza w weekendy. To właśnie wtedy też w programie chętnie goszczą znani i lubiani, którzy zasiadając na kanapach, chętnie opowiadają prowadzącym i widzom zgromadzonym przed telewizorami o kulisach swojej prywatności i nowych zawodowych projektach. Kto w sobotni poranek odwiedził studio śniadaniówki?

Gwiazdy w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN

W sobotę rano z widzami przywitali się Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Prowadzący mieli okazję gościć w studiu wielu ciekawych osobowości, a wśród nich znalazły się też gwiazdy. Dla paparazzi była to świetna okazja do tego, by zrobić im kilka nowych zdjęć. Na fotografiach, które trafiły do sieci widzimy, że przed budynkiem stacji pojawili się: Małgorzata Kożuchowska, Anna Cieślak, Roksana Węgiel i Czesław Mozil.

My postanowiliśmy przyjrzeć się stylizacjom gwiazd. Panie zdecydowanie postanowiły przegonić jesień barwnymi strojami. Młoda wokalistka, czyli nastoletnia Roksana pozowała do zdjęć w skórzanym oliwkowym komplecie. Anna Cieślak postawiła na długą plisowaną spódnicę w odcieniu jaskrawej zieleni. Jednak całą uwagę skupiła na sobie Małgorzata Kożuchowska, która najbardziej zaszalała z kolorami.

Aktorka na wizytę w studiu śniadaniówki wybrała szerokie fioletowe spodnie z wyższym stanem. Do nich dobrała krótki sweterek z łabędziami. Wszystko uzupełniła wysokimi szpilkami w beżowym kolorze i torebką w tym samym odcieniu.

Strojem nieco zaskoczył natomiast Czesław Mozil. Muzyk pojawił się w programie w piżamie, szlafroku i kapciach. Zdjęcia wszystkich gwiazd zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×