Gwiazdy przed studiem „DDTVN”: Boczarska, Śleszyńska, Kamiński

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy odwiedziły Dzień Dobry TVN. Dzisiaj w studiu pojawiła się plejada znakomitych aktorów. Paparazzi sfotografowali Magdalenę Boczarską, Hannę Śleszyńską i Emiliana Kamińskiego. 

Dzisiejszego ranka po raz kolejny mogliśmy rozpocząć dzień od kubka ciepłej kawy i ulubionej śniadaniówki na ekranach telewizorów. Już o godzinie 8.00 z uśmiechem na twarzach i sporą dawką dobrego humoru przywitali widzów Dorota Wellman i Marcin Prokop. Dziennikarze razem od niemal 13 lat pojawiają się na ekranach telewizorów i są jednym z ulubionych duetów prowadzących. Fani cenią sobie ich ogromny profesjonalizm, oraz ogromny dystans do siebie, który prezentują w każdym wejściu na wizję.

W programie nie brakowało dzisiaj wielu porad, oraz pysznych przepisów kulinarnych, oraz przejmujących reportaży. Jeden z nich dotyczył troski o zwierzęta i zespołu Kwiat Jabłoni, który wydaje nową płytę. Część zysków ze sprzedaży ma on przeznaczyć, na pomoc bezdomnym czworonogom. W studiu w tę wyjątkowo mroźną niedzielę nie zabrakło też gości znanych z pierwszych stron gazet. Kto odwiedził śniadaniówkę?

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Wizyty gwiazd w śniadaniówce zawsze są świetną okazją do tego, by paparazzi mogli im zrobić kilka nowych zdjęć. Nie dziwi zatem fakt, że nawet pomimo niesprzyjającej pogody pod studiem TVN znaleźli się fotoreporterzy. W dzisiejszym programie mogliśmy zobaczyć prawdziwą plejadę gwiazd znanych z kinowego ekranu. Wcześnie rano na ulicach Warszawy można było spotkać Magdalenę Boczarską, Emiliana Kamińskiego i Hannę Śleszyńską.

Magdalena Boczarska przybyła do studia ze względu na premierę wielkiego kinowego hitu Listy do M. 4, gwiazda gra tam jedną z głównych ról. Kultowa już produkcja od 10 lat umila widzom okres świąt Bożego Narodzenia. O jej wielkim sukcesie może świadczyć, chociażby to, że doczekała się już czterech kolejnych części. Chociaż premierę ostatniej z nich pokrzyżowała pandemia koronawirusa, to film już od jakiegoś czasu można oglądać na platformie Player.

Magda Boczarska pojawiając się przed studiem DDTVN przyciągnęła uwagę wszystkich fotoreporterów. Gwiazda tego dnia zdecydowanie postawiła na luz i wygodę. Miała na sobie ciemne wygodne jeansy oraz długi czarny płaszcz. Swoją stylizację uzupełniła kolorowymi dodatkami. Na głowę włożyła jasną fioletową czapkę, a na stopach miała wyraziste niebieskie trapery. Zrezygnowała też z torebki, na rzecz wygodnego plecaka. Nawet pod twarzą szczelnie zakrytą maseczką było widać, że dopisuje jej znakomity humor.

Zdjęcia wszystkich gwiazd możecie zobaczyć w naszej galerii.


Emilian Kamiński

Emilian Kamiński

Emilian Kamiński

Emilian Kamiński

Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×