Szukaj

Gwiazdy w „DDTVN”: Agnieszka Woźniak-Starak i Kasia Moś z psami, Martyna Wojciechowska, Justyna Sieńczyłło

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Dzisiejsze wydanie programu Dzień Dobry TVN odwiedziło sporo gwiazd: Kasia Moś, Justyna Sieńczyłło i Andrzej Sewreyn. Kogo jeszcze pod studiem sfotografowali paparazzi?

Program Dzień Dobry TVN zawsze gromadzi przed telewizorami sporą widownię. Większość z nas już nie wyobraża sobie swojego poranka bez codziennej dawki informacji przekazanej przez ulubionych prowadzących. Od kilkunastu lat w śniadaniówce nie brakuje tematów do rozmów. Poruszane są tutaj najróżniejsze problemy społeczne, ale nie brakuje także sporej dawki humoru, oraz licznych gości. Szczególnym zainteresowaniem wśród widzów cieszy się też kącik kulinarny. To właśnie w nim przygotowywane są pyszne sezonowe specjały. Ostatnio w kuchni DDTVN królują dary jesieni, czyli dynie, jabłka, gruszki, orzechy i grzyby. Kucharze i ich goście zdradzają najsmaczniejsze przepisy.

W śniadaniówce nie brakuje też gwiazd muzyki, które opowiadają o najnowszych przedsięwzięciach i premierach. Zawsze na końcu wydania dają też krótki popis swoich umiejętności wokalnych. Wielkimi gwiazdami stali się również prowadzący, których widzowie po prostu pokochali. Dzisiejsze wydanie poprowadziły Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Ta para prowadzących zadebiutowała na ekranach dopiero w połowie września. Znane dziennikarki od razu spotkały się z sympatią widzów, co licznie wyrażają oni w komentarzach po każdym kolejnym odcinku z ich udziałem.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Weekendowe wydania programu cieszą się największą popularnością i oglądalnością. To właśnie w soboty i niedziele w programie pojawia się także liczne grono znanych gości. Dzisiaj na kanapach śniadaniówki gośćmi byli: Kasia Moś, Andrzej Seweryn, Martyna Wojciechowska, Justyna Sieńczyłło i Daniel Olbrychski z żoną.

Prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak do studia przybyła ze swoim czworonożnym pupilem. Swojego czworonoga zabrała również wokalistka Kasia Moś. Warto też zwrócić uwagę na stylizację Martyny Wojciechowskiej, która tego dnia pojawiła się w bluzie z napisem „#freedoom”, czym pozwoliła sobie na swoisty manifest. Wszyscy oczywiście pamiętali o bezpieczeństwie i mieli na sobie ochronne maseczki.

Zdjęcia wszystkich gwiazd możecie zobaczyć a naszej galerii.


Agnieszka Woźniak- Starak

Agnieszka Woźniak- Starak

Kasia Moś

Kasia Moś

Justyna Sieńczyłło

Justyna Sieńczyłło

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×