Szukaj

Gwiazdy pokazują świąteczne zdjęcia z dziećmi: Karpiel-Bułecka, Ankudowicz, Koroniewska, Ślotała…

Gwiazdy z dziećmi - Boże Narodzenie 2020

Gwiazdy z dziećmi - Boże Narodzenie 2020

Gwiazdy dzisiejszego dnia publikują w social mediach piękne rodzinne kadry przy choince. Dla fanów to prawdziwa gratka. Kto zdecydował się tego dnia pokazać zdjęcia swoich dzieci?

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy we wszystkich polskich domach. Chociaż ze względu na pandemię rodziny nie mogą spotykać się w tak licznym gronie jak dotychczas, to i tak magiczną atmosferę czuć w powietrzu od kilku dni. Widać to nie tylko w pięknie przystrojonych domach i na ulicach miast, na których rozbłysły tysiące światełek, ale także w social mediach, gdzie nie brakuje wpisów o tematyce świątecznej.

Instagram od kilku dni jest jednym wielkim albumem przepięknych zdjęć. Gwiazdy pokazały swoje choinki, oraz to jak przygotowują się do świąt. Nie zabrakło też stylizowanych świątecznych sesji, które zostały wykonane przez profesjonalnych fotografów.

Dzisiaj na Instagramie królują domowe rodzinne zdjęcia. Gwiazdy zdecydowały się pokazać znacznie więcej niż zazwyczaj. Wiele z nich na co dzień nie pokazuje bowiem w sieci swoich pociech.

W Wigilię jednak postanowiły one uchylić rąbka tajemnicy i udostępnić na swoich profilach kadry, na których pozują razem z dziećmi. Dla fanów jest to prawdziwa gratka.

Gwiazdy pokazują świąteczne zdjęcie dzieci

Od samego rana na Instagramie królują kadry pełne magicznej atmosfery, na których możemy podglądać, jak znani i lubiani obchodzą te najważniejsze dni w roku. W sieci pojawiło się wiele zdjęć, na których pozują całe rodziny.

Jedną z gwiazd, która często pokazuje w sieci wspólne zdjęcia z pociechami, ale raczej unika pokazywania ich wizerunku, jest Kasia Cichopek. Z okazji Bożego Narodzenia postanowiła, jednak zrobić wyjątek, dzięki czemu możemy zobaczyć, że jej syn jest bardzo podobny do swojego taty Marcina Hakiela.

Niezwykle rzadko swoje pociechy w sieci pokazują Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Dzisiaj jednak postanowili zrobić wyjątek i uszczęśliwić swoich fanów. Prowadząca Dzień Dobry TVN i wokalista złożyli życzenia i pochwalili się zdjęciem, na którym pozują razem z córką i synem.

W sieci pojawiło się znacznie więcej takich kadrów. Gwiazdy, które w święta pokazały zdjęcia swoich dzieci to m.in.: Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Małgosia Borysewicz, Rafał Maślak, Paula Tumala, Marcela Leszczak, Piotr Rubik, Natalia Siwiec, KasiaBurzyńska, Maja Plich, Katarzyna Ankudowicz, Natalia Klimas, Iwona Cichosz, Agnieszka Radwańska, Magdalena Narożna, Joanna Moro, Marta Glik, Zosia Ślotała, Joanna Koroniewska, Agnieszka Kaczorowska, Omenaa Mensah.

W galerii możecie zobaczyć wszystkie te zdjęcia.


Rafał Maślak – Bożego Narodzenia 2020

Rafał Maślak – Bożego Narodzenia 2020

Paula Tumala – Bożego Narodzenia 2020

Paula Tumala – Bożego Narodzenia 2020

Marcela Leszczak – Bożego Narodzenia 2020

Marcela Leszczak – Bożego Narodzenia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×