Gwiazdy w świątecznym szale pokazały nie tylko piękne choinki, ale i swoje luksusowe wnętrza. Tak mieszkają: Socha, Rozenek, Kalicka

Gwiazdy - Boże Narodzenie 2021

Gwiazdy - Boże Narodzenie 2021

Część gwiazd już na początku grudnia zabrała się za przyozdabianie swoich domów świątecznymi ozdobami, czym chwaliły się w sieci. Na Instagramie można zobaczyć m.in. różnorodne choinki oraz liczne dekoracje. Przy okazji świątecznej gorączki przedstawiciele show-biznesu chętnie pokazują wnętrza swoich pięknych domów. Jak mieszkają?

Większość osób dobrze znanych z pierwszych stron gazet z niecierpliwością wyczekiwało grudnia. To magiczny okres, w którym wiele osób może się na chwilę zatrzymać i spędzić czas w rodzinnym gronie. To także okazja do tego, by pochwalić się swoim fanom pięknymi choinkami oraz kreatywnymi dekoracjami. Choć zgodnie z tradycją drzewko powinno ubierać się 24 grudnia, większość gwiazd nie czeka i zabiera się za jego przystrajanie z dużym wyprzedzeniem.

Wnętrza domów osób znanych z pierwszych stron gazet na co dzień cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, jednakże w okresie świątecznym internauci jeszcze bardziej zwracają uwagę na ich wystrój. W ten sposób szukają inspiracji na to, jak przystroić własne cztery ściany lub sprawdzają, co w tym sezonie cieszy się szczególnie dużą popularnością. Zdecydowaliśmy się zebrać w jednym miejscu zdjęcia, na których możecie zobaczyć, jak pięknie prezentują się domy gwiazd w grudniu.

Świąteczne dekoracje w mieszkaniu Anity Lipnickiej

Anita Lipnicka długo zwlekała z pokazaniem świątecznych dekoracji w swoim mieszkaniu. Na kilka dni przed Wigilią opublikowała na Instagramie kadr wykonany w salonie. Widzimy na nim, że w kącie ustawiła choinkę, którą przystroiła złotymi i srebrnymi bombkami. To nie jedyna dekoracja. Wraz z mężem owinęła lampkami poręcz schodów prowadzących na piętro, co było świetnym rozwiązaniem, ponieważ pomieszczenie wydaje się teraz bardziej przytulne.

Jak wygląda mieszkanie Jankesa w świątecznej odsłonie?

JankesKatarzyna Borkowska w tym roku postawili na minimalizm, mimo że w ich salonie, nieopodal okien, stoi choinka imponujących rozmiarów. Drzewko owinęli sznurem lampek dających ciepłe światło, a na gałązkach zawiesili zaledwie kilka bombek. Tuż obok niego ustawili figurkę przedstawiającą Dziadka do orzechów. Z uwagi na to, że to pomieszczenie połączone jest z kuchnią, na blacie wyspy ustawili doniczkę, w której rośnie gwiazda betlejemska.

Jak Borys Szyc przystroił swój dom?

Borys Szyc wspólnie z Justyną Nagłowską podeszli do świątecznego dekorowania domu bardzo kreatywnie. Tuż przy wysokim oknie, na niskim stoliku, ustawili choinkę, którą przyozdobili lampkami i bombkami. Wokół pnia rozstawili doniczki, w których rosną różowe gwiazdy betlejemskie. Obok możemy zauważyć figurkę Dziadka do orzechów oraz świecącego renifera, który w większości domostw przyozdabia ogrody. Okazuje się jednak, że równie dobrze prezentuje się w pomieszczeniach. Nad przestronną kanapą wisi także iglasta gałązka ozdobiona świecącym sznurem.

To jednak niejedyne dekoracje, jakie można znaleźć w ich domu. Na komodzie Justyna ustawiła świecącą gwiazdę, a tuż obok niej położyła drewniany krążek, na który, palą się świece. W wazonie obok można zauważyć również gałązki z czerwonymi owocami, które świetnie współgrają z tą kompozycją.

Świąteczne ozdoby w mieszkaniu Anety Zając

Aneta Zając regularnie wrzuca do sieci zdjęcia, na których możemy podejrzeć, jak mieszka. Tym razem pokazała fragment salonu, w którym nie brakuje świątecznych dekoracji. Przy wysokim oknie ustawiła sporych rozmiarów drzewko, które ozdobiła lampkami i bombkami. Obok można zauważyć doniczkę z gwiazdą betlejemską. Aktorka puściła również wodzę swojej kreatywności i na stole ustawiła złotą misę, w której można zauważyć pomarańczę przyozdobioną goździkami. To niewątpliwie piękna dekoracja, która przy okazji wydziela również piękny, iście świąteczny zapach.

Olga Kalicka pokazała choinkę

Olga Kalicka, jak sama przyznała, ma już w swoim domu choinkę, jednak póki co ozdobiła ją tylko lampkami. Na bombki przyjdzie jeszcze czas, nie mniej jednak już teraz żywe drzewko prezentuje się wyjątkowo okazale. Aktorka, podobnie jak Aneta Zając, również na swoim stole rozłożyła pomarańcze, w które wbiła goździki. Trzeba przyznać, że zrobiła to z wielką starannością.

Przepiękna choinka Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha bez dwóch zdań należy do grona gwiazd, które z niecierpliwością wyczekują świąt Bożego Narodzenia. Już na początku grudnia wybrała się po pierwsze ozdoby, z których w domowym zaciszu stworzyła piękne wieńce. Przy okazji pokazała też stylową, białą kuchnię ze srebrnymi detalami. Pośrodku ustawiona jest sporych rozmiarów wyspa, która w tym przypadku zamieniła się w blat roboczy służący do robienia niezliczonej liczby świątecznych ozdób.

Małgosia pochwaliła się również choinką, która robi ogromne wrażenie, a to dlatego, że nie znajdziemy na niej klasycznych, kulistych ozdób. Na drzewku zawisły szklane figurki przedstawiające m.in. muchomora, auto, donuta czy przyczepę kempingową. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jak wygląda fragment jej salonu. To wnętrze również zdominowała biel, którą teraz ożywiły kolorowe dekoracje. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda ta część domu Sochy, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Jak wygląda winterwonderland Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek w przeciwieństwie do innych gwiazd, postawiła na przepych. W jej pięknej willi znajdziemy nie tylko wysoką choinkę ustawioną nieopodal rzędu okien, ale i łańcuchy z zielonych gałązek, wysoką figurkę Dziadka do orzechów, piękne wieńce oraz srebrnego jelonka. To jednak nie wszystko. Również na przestronnej, siwej kanapie ułożyła niezliczoną ilość białych i czerwonych poduszek w kształcie choinek i gwiazdek. W korytarzu nieopodal gabloty z pucharami i koszulkami Majdana można dostrzec także wysokie lampiony ze świecami.

Perfekcyjna Pani Domu, jak przyznała w rozmowie z naszą reporterką, inspirację czerpała z wioski Świętego Mikołaja.


Anita Lipnicka - Boże Narodzenie 2021

Anita Lipnicka - Boże Narodzenie 2021

Katarzyna Borkowska i Jankes - Boże Narodzenie 2021

Katarzyna Borkowska i Jankes - Boże Narodzenie 2021

Katarzyna Borkowska i Jankes - Boże Narodzenie 2021

Katarzyna Borkowska i Jankes - Boże Narodzenie 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×