Gwiazdy pod studiem Dzień Dobry TVN: Królikowski, Zawierucha, Drzyzga, Fernandes

Gwiazdy pod studiem DDTVN

Gwiazdy pod studiem DDTVN

Antoni Królikowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Rafał Zawierucha i Carla Fernandes. Te gwiazdy zostały sfotografowane podczas wyjścia ze studia Dzień Dobry TVN. Kogo udało się przyłapać reporterom w sobotni poranek?

Telewizje śniadaniowe cieszą się wśród widzów ogromną popularnością. Już chyba nikt nie wyobraża sobie swojego poranka bezciepłej kawy i sporej dawki porannych informacji. Już od kilkunastu lat widzów stacji TVN wita jego wielki hit Dzień Dobry TVN. W programie nie brakuje bieżących informacji, fascynujących historii, ważnych reportaży, czy wielu porad. Program chętnie odwiedzają też gwiazdy. Zwłaszcza podczas weekendowych odcinków możemy liczyć na sporą liczbę gości.

Gwiazdy pod studiem Dzień Dobry TVN: kto pojawił się w studiu?

Dzisiejsze wydanie programu poprowadził bardzo lubiany duet prowadzących, czyli Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Panie swój wielki debiut miały na początku września. Dziennikarki od razu spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Zachwyciły swoich widzom nie tylko ogromnym profesjonalizmem, ale także wielką swobodą i poczuciem humoru. Przypomnijmy, że Agnieszka wróciła do telewizji po rocznej przerwie i to na jej ponowne pojawienie się przed kamerą wszyscy czekali z wielką niecierpliwością. Na pewno nikt nie jest zawiedziony jej wielkim debiutem w śniadaniówce. Może to stwierdzić, chociażby po komentarzach, które pojawiają się po każdym odcinku w social mediach. Fani gwiazdy wprost prześcigają się w komplementach.

W sobotnim odcinku DDTVN nie zabrakło licznych gości. Na kanapach śniadaniówki gościł dzisiaj Antoni Królikowski i Rafał Zawierucha. Do rozmowy został zaproszony także znany wszystkim doskonale z serialu Barwy Szczęścia Bartosz Gelner. W porannym programie gościem była również Carla Fernandes, która pomimo typowej jesiennej pogody swoim strojem, zdecydowanie poczuła lato. Wszyscy goście mieli oczywiście na sobie maseczki ochronne.

Zdjęcia wszystkich gwiazd możecie zobaczyć w naszej galerii.

 


Carla Fernandes

Carla Fernandes

Rafał Zawierucha, Antoni Królikowski

Rafał Zawierucha, Antoni Królikowski

Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dobrze ze jastrzab post nie opublikowal mojego niedawnego wpisu o TVN, bo mijalby sie z prawda. Jak sie okazalo przed chwila z duzym opoznieniem, lecz TVN na swojej stronie zamiescil odnosne wpisy.

  • Gość pisze:

    TVN z tych duzych to najgorsza stacja, na swojej stronie internetowej prowadza cenzure wieksza niz w PRL. Najmniejsza nawet krytyka tej stacji czy jej przedsiewziec jak np. gala French Touch, jest niedopuszczalna. Czego PRL nie znal, wiem to z opowiesci, filmow i ksiazek. Czy to medium ma jakiekolwiek pojecie czym jest wolnosc slowa ???!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×