Szukaj

Gwiazdy o miłości do zwierząt: Kasia Sawczuk, Antoni Królikowski, Joanna Krupa, Agata Buzek…

Gwiazdy o miłości do zwierząt

Gwiazdy o miłości do zwierząt

Gwiazdy na finale wielkiej aukcji Wielcy Małym

Kilka dni temu odbył się finał aukcji Wielcy Małym. Na wydarzeniu pojawili się m. in. Joanna Krupa,  Piotr Machalica, Agata Buzek, Olga Frycz, Kasia Sawczuk i Antoni Królikowski. Pieniądze licytowane były dla 8 schronisk. Wśród przedmiotów aukcji można było znaleźć obrazy słynnych artystów, a także czapki własnoręcznie zrobione przez Agatę Buzek.

Zobacz: Gwiazdy na gali Wielcy Małym 2015: Joanna Krupa, Agata Buzek, Piotr Machalica

Podczas tego wydarzenia Kasia Sawczuk i Antoni Królikowski po raz pierwszy debiutowali jako prowadzący:

Jesteśmy sami ciekawi, czy uda nam się wyciągnąć od licytujących jak najwięcej pieniędzy, ponieważ cel jest szczytny. Zbieramy pieniądze dla zwierząt przed zimą.

Kwestia zwierząt jest również bardzo ważna w życiu Agaty Buzek: 

Rzeczywiście tak jest, że zwierzęta zajmują bardzo dużo miejsca w moim sercu. Właściwie w ramach poszukiwania sensu życia, kiedy jestem w schronisku, albo robię coś dla zwierząt to wtedy nie mam żadnych wątpliwości, że to jest coś co ma sens. Jeżeli jest coś co można zrobić, co ma pomóc zwierzętom to jestem i chce być. Może też dlartego, że zwierzęta nie są w stanie w swoim imieniu się upomnieć.

Swojego wsparcia udzielił również Piotr Machalica:

Ja od początku miałem taką wielką atencję do zwierzątek rozmaitych, co prawda pierwszego pieska miałem dość późno (…) ale później się tego namnożyło przez te wiele lat.

Z kolei Olga Frycz jednego ze swoich ukochanych pupili poznała w wyjątkowych okolicznościach:

W naszym domu zawsze wpajane było, że trzeba zwierzęta kochać, trzeba się nimi zajmować. Ja mam psa, którego adoptowałam rok temu. Poznałam go podczas robienia zdjęć do kalendarza poprzedniej edycji.

Joanna Krupa jest jedną z najbardziej aktywnych działaczek na rzecz zwierząt. Kilkukrotnie brała udział w kontrowersyjnych kampaniach Peta. Prowadzi również swoją własną fundację:

Ja od małego kochałam zwierzęta i jestem w szoku, że ktoś może ich nie kochać. One są bez głosu i potrzebują naszej miłości i naszej pomocy. (…) Finansowo często są kłopoty, bo jak piesek jest chory to zrobienie operacji kosztuje tysiące dolarów. Czasami na Instagramie daje zdjęcie psiaka i ktoś się zgłasza i mówi „ dobrze wezmę czasowo” i potem wychodzi, ze ta osoba odmawia i ja później muszę się martwić, gdzie ten piesek pójdzie.

Zobaczcie w poniższych materiałach, co jeszcze na temat pomocy zwierzętom mówiły gwiazdy.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×