Wirtualna Polska

Adele, Rihanna i Pink odrzuciły ofertę występu na Super Bowl. Co je zniechęciło? „Nie mogłam być sprzedawczynią”

Adele, Rihanna i Pink odrzuciły ofertę występu na Super Bowl. Co je zniechęciło? „Nie mogłam być sprzedawczynią”

Adele, Rihanna i Pink

Te gwiazdy odrzuciły propozycję wystąpienia podczas Super Bowl Halftime Show. Wśród nich Rihanna, Adele i Pink. Dlaczego nie przejęły oferty pojawienia się na najchętniej oglądanej imprezie w USA?

Wirtualna Polska

Super Bowl 2022 odbył się 14 lutego. W trakcie przerwy pomiędzy pierwszą a drugą połową, kibicom oraz widzom rozrywkę zapewniali artyści. W tym roku na scenie pojawiły się największe legendy rapu: Eminem, Snoop Dogg, Dr. Dre, Mary J Blige, Kendrick Lamar. Gościem specjalnym, który nie był wcześniej zapowiadany, był 50 Cent.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Występ przeszedł już do historii. Cała Ameryka wciąż nie może ochłonąć po elektryzującym show, które przygotowały gwiazdy rapu. Według niektórych internautów był to najlepszy koncert w historii Super Bowl i trudno będzie to przebić.

Zarówno sam mecz, jak i muzyczne show cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jest to najchętniej oglądana amerykańska transmisja. Nic więc dziwnego, że gwiazdy chcą jak najlepiej zaprezentować się przed milionową publicznością. W ubiegłych latach na scenie wystąpiły m.in. Jennifer Lopez i Shakira, które dały czasu na scenie. Ogromną popularnością cieszą się także występy: Madonny, Lady Gagi czy Michaela Jacksona.

Super Bowl 2022 Halftime Show. Kto odrzucił propozycję wystąpienia?

Okazuje się, że propozycję otrzymały także inne gwiazdy, które ostatecznie jej nie przyjęły. Jay-Z potwierdził, że odrzucił ofertę wystąpienia u boku swojej żony Beyoncé w 2013 roku. Tę informację wyznał w swoim utworze Apeshit. W 2019 roku gwiazdą wydarzenia był zespół Maroon 5. Wcześniej pojawiały się spekulacje dotyczące tego, że podczas show swoje możliwości zaprezentuje Cardi B. Gwiazda na dwa dni przed w pokrętny sposób wyjawiła, że odrzuciła ofertę:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To nie byłby dobry czas. Robię inne rzeczy, oni lubią robić na nas pieniądze. Dlaczego nie zarobić by trochę pieniędzy na nich? Nie mogę przesunąć swoich granic. Moja dusza nie czułaby się dobrze. Ale wiem, że ja i Maroon 5 mamy przed sobą wiele występów. Ta piosenka bardzo wiele dla mnie znaczy.

W tym samym roku propozycję otrzymała także Rihanna. Piosenkarka nie zdecydowała się na występ ze względu na kontrowersje związane z protestem Colina Kaepernicka. Były futbolista w ramach sprzeciwu wobec polityki Donalda Trumpa, która dyskryminowała osoby czarnoskóre, klękał podczas hymnu USA. Jedni go poparli, drudzy skrytykowali za znieważenie hymnu. Artystka na łamach magazynu Vogue wyjawiła, że nie czułaby się dobrze, występując na Halftime Show:

Nie mogłam tego zrobić. Kto na tym zyskuje? Na pewno nie moi ludzie. Po prostu nie mogłam być sprzedawczynią. W tej organizacji dzieją się rzeczy, z którymi się w ogóle nie zgadzam, dlatego nie chciałam wystąpić i służyć im w jakikolwiek sposób.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Z tych samych powodów co Rihanna, nie wystąpiła również Pink. Na zaprezentowanie swoich możliwość miała okazję także Adele. Propozycję otrzymała w 2017 roku. Ostatecznie widzowie oglądali występ Lady Gagi. Na jednym ze swoich koncertów Brytyjka zdradziła, dlaczego nie przyjęła oferty:

Nie wystąpię na Super Bowl. Dajcie spokój, to show nie jest o muzyce. Ja naprawdę nie umiem tańczyć ani nic w tym stylu. Organizatorzy byli bardzo mili, poprosili mnie, ale odmówiłam.

Wirtualna Polska

Którą z wymienionych gwiazd najchętniej zobaczylibyście na Super Bowl?


Adele – Brit Awards 2022

Adele – Brit Awards 2022

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Rihanna

Rihanna

People's Choice Awards 2019 - Pink

People's Choice Awards 2019 - Pink

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×