Gwiazdy na ślubie Karoliny Pisarek: Klaudia El Dursi, Żaklina Ta Dinh, Osi Ugonoh, Patricia Kazadi

Goście na ślubie Pisarek i Salli

Goście na ślubie Pisarek i Salli

Klaudia El Dursi, Żaklina Ta Dinh, Osi Ugonoh, Magda Pieczonka... Gwiazdy na ślubie Karoliny Pisarek i Rogera Salli. Zdjęcia.

Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub 10 czerwca w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów w powiecie węgrowskim. To właśnie tam bawią się goście na weselu.

Bardzo się cieszę na ten dzień. Bardziej stresowały mnie przygotowania, organizacja wesela. Dzisiaj czuję, że ten dzień będzie naprawdę super. Fajnie, że cała rodzina przyjechała. Teraz tylko zabawa – wyznala kilka dni tem w wywiadzie dla Plejady Pisarek.

Panna młoda postawiła na spektakularną, śnieżnobiałą suknię z długim trenem, po którą udała się do Barcelony:

Razem z teamem tworzyliśmy moją suknię ślubną. To była moja wizja, została specjalnie uszyta – mówiła w wywiadzie.

Pan młody wybrał klasykę. Ślubowali sobie miłość i wierność w bajowym otoczeniu. Dominował róż skontrastowany z lustrzaną czernią. Państwu młodym towarzyszyli goście, wśród których można dostrzec znane z pierwszych stron gazet postacie. Kto się pojawił?

Gwiazdy na ślubie i weselu Karoliny Pisarek i Rogera Salli

W ubiegłym roku piękna modelka Karolina Pisarek zaczęła spotykać z Rogerem Sallą – wiceprezesem w należącej do jego ojca firmie, która zajmuje się usługami finansowymi w branży e-commerce. Para kupiła razem dom i zaplanowała ślub. Cykl ślubny z ich udziałem pojawił się w Dzień Dobry TVNco było ich wspólną decyzją.

Razem podjęliśmy tą decyzję, że to jest świetna pamiątka na przyszłość. Skoro już jesteśmy w tym show-biznesie i wszystko kręci się wokół tego Instagrama i social-mediów, to dlaczego nie. W przyszłości na pewno będziemy wracać do tego wideo i pokazywać naszym dzieciom. To jest fajna przygoda i super odskocznia od różnych rzeczy. To mi się podoba – Karolina powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Wielki dzień nadszedł bardzo szybko i już dzisiaj mogą nazywać się mężem i żoną. W ceremonii zaślubin i na weselu nie zabrakło gwiazd, między innymi pojawili się: Klaudia El Dursi, Żaklina Ta Dinh, Osi Ugonoh, Magda Pieczonka, Marcin Dubiel, Natsu, Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Małgorzata Leitner, Jola Czaja, Patricia Kazadi.

Zdjęcia w galerii.


Klaudia El Dursi - ślub Karoliny Pisarek

Klaudia El Dursi - ślub Karoliny Pisarek

Klaudia El Dursi, Magda Pieczonka - ślub Karoliny Pisarek

Klaudia El Dursi, Magda Pieczonka - ślub Karoliny Pisarek

Magda Pieczonka - ślub Karoliny Pisarek

Magda Pieczonka - ślub Karoliny Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×