Szukaj

Gwiazdy na premierze gry „Kuchnia i seks – flirt towarzyski”: Jolanta Kwaśniewska, Hanna Bakuła, Anna Jurksztowicz…

Gwiazdy na premierze gry karcianej

Gwiazdy na premierze gry karcianej

Gwiazdy na premierze gry karcianej „Kuchnia i seks – flirt towarzyski”

Kontrowersyjna malarka i pisarka Hanna Bakuła oraz dziennikarz, ekspert kulinarny i właściciel pierwszego kulinarnego radia JemRadio.pl, Paweł Loroch, przygotowali niezwykły projekt: grę karcianą Kuchnia i seks – flirt towarzyski. Flirt towarzyski to gra znana od wieków.

Hanna Bakuła i Paweł Loroch na 48 kartach umieścili 960 różnorodnych zdań podgrzewających towarzyską atmosferę i wywołujących rumieńce na twarzy, takich jak: Nie rzucam słów na wiatr, Podobasz mi się, Ale masz słone paluszki!, Wywalisz się na tych obcasachInteresuje mnie wyłącznie intelekt itp.

Na premierze oprócz autorów pojawili się jeszcze: Jolanta Kwaśniewska, Anna Jurksztowicz, Danuta Błażejczyk, Maria Szabłowska i Agata Nizińska.

Nasza znajomość z Pawłem to historia wielu bardzo udanych posiłków, przede wszystkim. Ja preferująca kuchnię lekką, wegetariańską, Paweł gotujący solidnie z całą kostką masła, dwoma litrami śmietany i nogą od krowy. Pewnego razu rozmawialiśmy ze sobą formułując zdania pozornie oderwane od siebie. I doszliśmy do wniosku, że musimy zrobić z tego flirt towarzyski, bo kiedy używa się ich jako narzędzie to brzmią bardzo fajnie. W trzy dni wymyśliliśmy 1700 zdań – powiedziała Hanna Bakuła.

Zapraszamy do galerii.

Gra karciana "Kuchnia i seks - flirt towarzyski"

Gra karciana „Kuchnia i seks – flirt towarzyski”


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×