Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu „Najlepszy”: Kamila Baar, Jakub Gierszał, Mateusz Kościukiewicz, Magdalena Cielecka, Tomasz Kot

Premiera filmu "Najlepszy"

Premiera filmu "Najlepszy"

Premiera filmu „Najlepszy”

 

W poniedziałek 13 listopada w Warszawie, odbyła się premiera filmu „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Film opowiada o walce sportowca Jerzego Górskiego z uzależnieniem od narkotyków i z własnymi demonami. Górski, mimo wielu przeciwności losu, w pełni przezwyciężył swoje słabości i został Mistrzem Świata w podwójnym triathlonie, konkurencji znanej w USA jako Ironmen. „Najlepszy” to jeden z najlepszych filmów tegorocznego festiwalu w Gdyni, który z pewnością uczyni odtwórcę roli głównej, Jakuba Gierszała, gwiazdą pierwszej wielkości. W nowym filmie Palkowskiego, reżysera nagradzanego wcześniej filmu „Bogowie”,  wystąpili też Magdalena Cielecka (jako matka głównego bohatera), Artur Żmijewski (jako jego ojciec, który nie stroni od przemocy), Adam Woronowicz, Arkadiusz Jakóbik, Anna Próchniak i Mateusz Kościukiewicz, a także wspomniany Tomasz Kot.

 

Premiera filmu „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego przyciągnęła największe gwiazdy kina. Na czerwonym dywanie pojawili się : Jakub Gierszał, Mateusz Kościukiewicz, Arkadiusz Jakóbik, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Anna Próchniak, Adam Woronowicz, Arkadiusz Jakóbik, Tomasz Kot, Janusz Gajos, Szymon Warszawski, Alan Andersz, Aleksandra Gintrowska, Adam Woronowicz.

 

Zobaczcie w naszej galerii, co działo się na warszawskiej premierze galowej nowego filmu Palkowskiego, twórcy słynnego dzieła „Bogowie”!

Gwiazdy na gali Doskonałość Roku 2017 Twojego Stylu: Olga Bołądź, Agnieszka Włodarczyk, Kinga Preis, Magdalena Cielecka, Agnieszka Grochowska


Tomasz Kot - Premiera filmu

Tomasz Kot - Premiera filmu "Najlepszy"

Magdalena Cielecka - Premiera filmu

Magdalena Cielecka - Premiera filmu "Najlepszy"

Kamila Baar - Premiera filmu

Kamila Baar - Premiera filmu "Najlepszy"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×