Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom
Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

Gwiazdy na premierze filmu „Najlepszy”: Kamila Baar, Jakub Gierszał, Mateusz Kościukiewicz, Magdalena Cielecka, Tomasz Kot

Premiera filmu "Najlepszy"


Premiera filmu „Najlepszy”

 

W poniedziałek 13 listopada w Warszawie, odbyła się premiera filmu „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Film opowiada o walce sportowca Jerzego Górskiego z uzależnieniem od narkotyków i z własnymi demonami. Górski, mimo wielu przeciwności losu, w pełni przezwyciężył swoje słabości i został Mistrzem Świata w podwójnym triathlonie, konkurencji znanej w USA jako Ironmen. „Najlepszy” to jeden z najlepszych filmów tegorocznego festiwalu w Gdyni, który z pewnością uczyni odtwórcę roli głównej, Jakuba Gierszała, gwiazdą pierwszej wielkości. W nowym filmie Palkowskiego, reżysera nagradzanego wcześniej filmu „Bogowie”,  wystąpili też Magdalena Cielecka (jako matka głównego bohatera), Artur Żmijewski (jako jego ojciec, który nie stroni od przemocy), Adam Woronowicz, Arkadiusz Jakóbik, Anna Próchniak i Mateusz Kościukiewicz, a także wspomniany Tomasz Kot.

 

Premiera filmu „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego przyciągnęła największe gwiazdy kina. Na czerwonym dywanie pojawili się : Jakub Gierszał, Mateusz Kościukiewicz, Arkadiusz Jakóbik, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Anna Próchniak, Adam Woronowicz, Arkadiusz Jakóbik, Tomasz Kot, Janusz Gajos, Szymon Warszawski, Alan Andersz, Aleksandra Gintrowska, Adam Woronowicz.

 

Zobaczcie w naszej galerii, co działo się na warszawskiej premierze galowej nowego filmu Palkowskiego, twórcy słynnego dzieła „Bogowie”!

Gwiazdy na gali Doskonałość Roku 2017 Twojego Stylu: Olga Bołądź, Agnieszka Włodarczyk, Kinga Preis, Magdalena Cielecka, Agnieszka GrochowskaKomentarzy: 3


ania | 14 listopada 2017, 18:00

z taką obsadą film musi być świetny 🙂 przekonam się już w piątek


Gośćjjjjj | 14 listopada 2017, 15:16

Szkoda, że zabrakło zdjęć aktorek, które graja w tym filmie 🙁 Nie rozumiem po co na ściankach celebryci, którzy z tym filmem nie mają nic wspólnego!


Gość464 | 14 listopada 2017, 14:14

Kuba pięknie wyszedł, a zagrał Jurka fenomenalnie 😀


Dodaj komentarz
×