Gwiazdy na gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu: Beata Tadla, Grażyna Torbicka, Zosia Ślotała

gwiazdy gala biznesu

gwiazdy gala biznesu

Beata Tadla, Grażyna Torbicka, Zosia Ślotała... Gwiazdy pojawiły się podczas wręczenia nagród Polish Businesswomen Awards 2019. W co się ubrały i jak wyglądały? 

Kobiety obecne w polskim show-biznesie udowodniają, że doskonale odnajdują się nie tylko w życiu publicznym, ale również biznesowym. Nie jest tajemnicą, że gwiazdy oprócz pracy, goszczą nie tylko na branżowych imprezach i są aktywne w social mediach, ale także prowadzą własne interesy.

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska spotkała swoją idolkę. Zdjęcie z hollywoodzką gwiazdą podbija polski internet

Gwiazdy na Polish Businesswomen Awards 2019. Kto się pojawił?

Nic więc dziwnego, że podczas gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu pojawiła się cała plejada gwiazd. Wśród nich warto wymienić m.in. Beatę Tadlę, która na wydarzenie przyprowadziła swojego partnera Rafała. Jak dobrze wiadomo, mężczyzna jest biznesmenem, doskonale odnalazł się więc w klimacie tego wydarzenia.

Trzeba przyznać, że u boku ukochanego dziennikarka rozkwita. Chociaż para spotyka się dopiero od ponad roku, gwiazda wydaje się być naprawdę szczęśliwą kobietą, co można zauważyć gołym okiem. Tak jak chociażby w piątkowy wieczór, kiedy Tadla błyszczała na gali wręczenia nagród.

Ubrana w długą do ziemi, połyskującą, obciśniętą sukienkę, wyglądała świetnie. Uroku dodawał jej nie tylko perfekcyjnie wykonany makijaż i pofalowane włosy, ale także uśmiech, którym obdarowywała fotoreporterów.

Zobacz: Taniec z gwiazdami: Wyniki zaskoczyły nawet prowadzących. Z programem pożegnali się kolejni faworyci

Beata Tadla z partnerem - gala wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Beata Tadla z partnerem – gala wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Tadla nie była jednak jedyną gwiazdą, która pojawiła się podczas tego wydarzenia. Oprócz niej udział wzięli także m.in. Grażyna Torbicka, Katarzyna Stankiewicz, Mariola Bojarska-Ferenc, Zofia Ślotała, Sara Zalewska, Magdalena Antosiewicz.

Chociaż laureatkami nagród zostawały kobiety, na wydarzeniu nie brakowało panów, którzy chętnie pokazywali się na zdjęciach. Przed obiektywami fotoreporterów pozowali m.in. Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Arkadiusz Gołębiowski oraz Qczaj.

Zdjęcia gwiazd w galerii.

Zobacz: Małgorzata Socha w wygodnej stylizacji na widowni „Tańca z gwiazdami”. Na salonach nie zobaczymy jej tak ubranej. A szkoda…


Beata Tadla z partnerem podczas gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Beata Tadla z partnerem podczas gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Beata Tadla - gwiazdy podczas gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Beata Tadla - gwiazdy podczas gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Zofia Ślotała - gwiazdy podczas gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Zofia Ślotała - gwiazdy podczas gali wręczenia nagród dla kobiet biznesu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×