Tłum gwiazd na pokazie mody: Lara Gessler, Edyta Herbuś, Gabi Drzewiecka, Ada Fijał…

Gwiazdy na pokazie MMC

Gwiazdy na pokazie MMC

Gwiazdy tłumnie pojawiły się na pokazie mody MMC. Które gwiazdy przybyły obejrzeć nową kolekcję. Do sieci trafiło sporo zdjęć. 

Dwa lata temu ze względu na pandemię z dnia na dzień Polacy zostali zamknięci we własnych domach. Wszystko w obawie przed jeszcze szybszym rozprzestrzenianiem się wirusa i nagłym wzrostem liczby zarażonych. Choroba wracała falami, a zanim pojawiły się szczepienia liczba chorych rosła wręcz lawinowo. Mocno odczuł to show-biznes, który zatrzymał się na długi czas. Odwołane zostały wszelkie koncerty, imprezy branżowe i czerwone dywany.

Po bardzo długiej przerwie życie na salony zaczęło wracać na nowo. Nic więc dziwnego, że znani i lubiani masowo pojawiali się na stołecznych wydarzeniach. Wszelkie premiery czy pokazy były wręcz oblegane. Dzieje się tak nadal, ponieważ dopiero kilka tygodni temu sytuacja związana z epidemią koronawirusa zaczęła się uspokajać, a rząd zdjął już niemal wszystkie obostrzenia. Dzisiaj po południu tłum gwiazd pojawił się na pokazie mody MMC.

Gwiazdy na pokazie mody MMC

Pokazy mody to szczególne wydarzenia. Znani i lubiani nie tylko podziwiają nowe kolekcje, ale również same są nieco zaszaleć ze stylizacjami. Jest to prawdziwy przegląd nowych trendów na czerwonym dywanie. Dzisiaj spory tłum pojawił się na pokazie nowej kolekcji MMC. Wśród gości była między innymi Lara Gessler, która już niebawem powita na świecie drugie dziecko. Przyszła mama na czerwony dywan zdecydowała się na długą zieloną suknię z nieco obszerniejszymi rękawami i zwiewnym dołem. Materiał pięknie układał się na jej ciążowych krągłościach.

Z kolorami postanowiła zaszaleć też Edyta Herbuś. Tancerka miała na sobie złotą mieniącą się kreację długości midi, suknie podkreśliła jej smukłą figurę. Z tłumu wyróżniała się także Ada Fijał w monochromatycznym stroju. Wybrała ona obszerny garnitur ozdobiony frędzlami z piór.

Ponadto na wydarzeniu pojawili się też: Gabi Drzewiecka, Piotr Szeląg, Joanna Horodyńska, Marta Gąska, Katarzyna Warnke i Julia Sobczyńska.

Zdjęcia z pokazu zobaczycie w naszej galerii.


Gabi Drzewiecka

Gabi Drzewiecka

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś

Ada Fijał

Ada Fijał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×