Gwiazdy na imprezie Louis Vuitton: Małgorzata Bela, Jessica Mercedes, Olga Kalicka, Dawid Woliński

Gwiazdy na pokazie kolekcji Louis Vuitton

Gwiazdy na pokazie kolekcji Louis Vuitton

Małgorzata Bela, Jessica Mercedes, Olga Kalicka... Gwiazdy pojawiły się na pokazie kolekcji Louis Vuitton. Zobacz jakie stylizacje wybrali z tej okazji. 

Gwiazdy, od momentu w którym staną się rozpoznawalne, regularnie pojawiają się w błyskach fleszy, a swoje życie na bieżąco relacjonują w social mediach. Nic więc dziwnego w tym, że bardzo dbają o stylizację, w których pokazują się publicznie.

Skąd czerpią inspirację? Doskonałym źródłem wiedzy, które pozwala im być na bieżąco z panującymi trendami, z pewnością są prezentacje kolekcji znanych i lubianych marek.

Właśnie dlatego środowa impreza Louis Vuitton do domu handlowego Vitkac w Warszawie przyciągnęła wiele znanych i lubianych osób, m.in. modelki, aktorów, muzyków oraz blogerki modowe. To oni jako pierwsi mogli poznać nowości, które wkrótce zagoszczą na rynku.

Podczas wieczornego pokazu pojawili się m.in. Małgorzata Bela, Jessica Mercedes, Joanna Horodyńska, Robert Korzeniowski, Piotr Rubik, Marta Kuligowska, Olga Kalicka, Dawid Woliński.

Zdjęcia stylizacji w galerii.

Zobacz: Gwiazdy walczą o wolne krowy z Deszczna! Social media zalała lawina apeli z prośbą o pomoc. Wstawili się również prezydent i Jarosław Kaczyński

Zobacz: Beata Kozidrak w stylizacji za 285 tysięcy złotych przyćmiła wszystkie gwiazdy! Odbierając nagrodę opowiedziała o rozwodzie!

Zobacz: Gwiazdy na gali tygodnika „Wprost”: Beata Kozidrak, Joanna Przetakiewicz, Ewa Chodakowska, Majka Jeżowska, Jakub Kucner


Małgorzata Bela - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Małgorzata Bela - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Dawid Woliński - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Dawid Woliński - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Jessica Mercedes - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Jessica Mercedes - prezentacja kolekcji Louis Vuitton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×