Gwiazdy wspierają Paradę Równości 2022: Małgorzata Rozenek, Maffashion, Madzia Wójcik, para z „Prince Charming”…

Gwiazdy na Paradzie Równości 2022

Gwiazdy na Paradzie Równości 2022

Gwiazdy tłumnie pojawiły się na Paradzie Równości 2022. W sieci znalazło się sporo zdjęć. Kto wspierał środowisko LGBT?

Parada Równości jest wydarzeniem, które każdego roku odbywa się w Warszawie. Ideą tego jest szerzenie równości i tolerancji, a przede wszystkim okazanie wsparcia dla środowiska LGBT. Od kilku lat uczestnicy spotykają się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, by stamtąd wyruszyć na przemarsz ulicami miasta. W tym roku rozpoczęła się ona dokładnie o godzinie 14.00. Mieszkańcy stolicy tłumnie zgromadzili się w centrum, aby wesprzeć barwny korowód.

Nie zabrakło oczywiście tęczowych flag, mnóstwa balonów i muzyki. Przypomnijmy, że tęcza jest symbolem LGBT. Tę piękną inicjatywę każdego roku wspierają także gwiazdy. Nie zabrakło ich także teraz. Nawet wysoka temperatura i lejący się z nieba żar nie powstrzymały uczestników. Tym razem ze względu na toczącą się w Ukrainie wojnę marsz nabrał kolejnego znaczenia.

Gwiazdy wspierają Paradę Równości 2022. Kto się pojawił?

Uczestnicy Parady Równości propagują równość, wolność, tolerancję i różnorodność. Dokładnie w sobotę o godzinie 14.00 wszyscy zgromadzeni wyruszyli na ulice miasta pod hasłem Warsaw & Kyiv Pride Marching For Peace 2022. Tym samym nie tylko chcieli walczyć z nietolerancją, ale przede wszystkim skupili się na wolności, jakiej teraz brakuje w ogarniętym wojną kraju, czyli Ukrainie.

Na czele całego pochodu stał oczywiście prezydent miasta, czyli Rafał Trzaskowski. Włodarz Warszawy każdego roku pojawia się na marszu i dumnie niesie tęczową flagę.

Warszawa jest dla wszystkich! Dziękuje wszystkim uczestnikom dzisiejszej #paradarówności!

Zdjęcie do sieci wrzuciła także Małgorzata Rozenek, która jak każdego roku wykazała się wielką kreatywnością i zadbała o niebanalną stylizację.

Tęczowymi przyjaciele zawsze możecie na mnie liczyć, bo każda miłość jest szlachetna i piękna jestem z Wami dziś na Paradzie Równości i każdego innego dnia.

Ponadto swoje zdjęcia z Parady Równości wrzucili do sieci: Maja Ostaszewska, Jessica Mercedes, Mandaryna, Oliwier Kubiak, Robert Biedroń, Madzia Wójcik. Relację zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości 2022

Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości 2022

Madzia Wójcik - Parada Równości 2022

Madzia Wójcik - Parada Równości 2022

Oliwier Kubiak- Parada Równości 2022

Oliwier Kubiak- Parada Równości 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×