Szukaj

Gwiazdy na wyborach Mistera Polski 2019: Dominika Tajner, Gosia Andrzejewicz, Justyna Żyła, Jakub Kucner

Gala Mister Polski 2019

Gala Mister Polski 2019

6 listopada odbyła się finałowa gala Mistera Polski. Imprezę w Teatrze Capitol poprowadzili Lenka Klimentova i Mateusz Szymkowiak. Pojawiły się gwiazdy: Dominika Tajner, Gosia Andrzejewicz

6 listopada odbyły się wybory Mister Polski 2019. Który z 28 finalistów zdobył szansę na tytuł i dołączył do Rafała Maślaka czy Jakuba Kucnera? Finałowe zmagania podczas wielkiej gali w Teatrze Capitol przybyły obserwować gwiazdy.

Zobacz: Mister Polski 2019. Oto wszyscy kandydaci! Wybraliśmy 10 najprzystojniejszych

Wybory Mister Polski 2019 – kto się pojawił?

Imprezę w Teatrze Capitol poprowadzili Lenka Klimentova i Mateusz Szymkowiak. Finałowe zmagania najprzystojniejszych panów przybyli podziwiać: Dominika Tajner, Gosia Andrzejewicz, Paula Tumala, Agnieszka Drewnicka, Ola Kot, Jan Kliment, Justyna Żyła, Magda Pyznar, Norbert Dąbek, Damien Habiera, Jakbu Kucner, Paulina Koziejowska, Nick Sinckler, Janek Kliment, Sylwia Madeńska.

Zobacz: Gwiazdy na kolacji powitalnej Mistera Polski 2019: Jakub Kucner, Olga Buława, Agnieszka Drewnicka

Jakub Kucner - Mister Polski 2019

Jakub Kucner – Mister Polski 2019

Finałowa gala Mistera Polski to jedno z największych i najgorętszych wydarzeń polskiego show biznesu. To dzisiaj najseksowniejsi mężczyźni z całej Polski walczyli o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny.

W tym roku o wygraną walczyli panowie w wieku od 19 do 29 lat, którzy zostali wybrani spośród 240 kandydatów. Każdy z nich mógł pochwalić się wyrzeźbionym ciałem oraz piękną twarzą. Wśród kandydatów znaleźli się: student, model, aktor, trener personalny, tancerz, właściciel restauracji, prawnik a nawet śpiewak operowy.

Zdjęcia gwiazd w naszej galerii.

Zobacz: Julia Wieniawa ostro o „romansie” z kandydatem na mistera: „Żenujące”. Nigdy nie widzieliśmy jej tak oburzonej [WIDEO]


All-ONS_1063878586-AAAAll-ONS_1063878596-AAA

Ola Kot - Mister Polski 2019

All-ONS_1063878605-AAA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×