Szukaj

Kulisy festiwalu w Gdyni. Gwiazdy relaksowały się przy pysznej kawie: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Holland, Borys Szyc

44. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni zgromadził liczne gwiazdy. Pojawili się, między innymi, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Holland, Borys Szyc, Bartłomiej Topa, Maria Dębska i wiele innych. Intensywne chwile trzeba było równoważyć odrobiną relaksu, a najlepiej przy filiżance wyśmienitej kawy.

Zajrzeliśmy za kulisy 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Okazuje się, że po intensywnym udziale w wydarzeniu, gwiazdy, które licznie przybyły na imprezę, znajdowały chwilę na relaks w Strefie Nespresso, gdzie mogły porozmawiać, powspominać, odpocząć, delektując się jednocześnie znakomitą kawą. Każdy znalazł to, co lubi.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak na gali finałowej festiwalu w Gdyni. Gwiazda wspierała ekipę pracującą przy filmie “Ukryta gra”

Gdynia 2019 – gwiazdy relaksują się przy Nespresso na 44. festiwalu filmowym

Wydarzenie, jak co roku, przyciągnęło całą plejadę gwiazd. Do polskiej stolicy filmu zjechali się producenci, twórcy i aktorzy konkursowych produkcji. Festiwal był bardzo intensywny, nie brakowało emocjonujących momentów, dlatego organizatorzy zadbali o to, żeby gwiazdy mogły zrelaksować się przy filiżance ulubionej kawy w Strefie Nespresso.

Agnieszka Holland okazała się być stałą bywalczynią miejsca i wielbicielką mocnego Ristretto. Nie można lepiej rozpocząć dnia, niż z ulubiona małą czarną, a laureatka Złotych Lwów bardzo dobrze o tym wie, więc korzystała z dobrodziejstw Strefy Nespresso.

Małgorzata Kożuchowska wykorzystała to miejsce, żeby udzielić wywiadu, przecież najlepiej rozmawia się przy filiżance ulubionego napoju. Można popracować i zrelaksować się jednocześnie.

Strefa Nespresso była ulubionym miejscem spotkań gwiazd na festiwalu. To tam, w bardzo komfortowych warunkach, z najlepszą kawą, można było powspominać wydarzenia, komentować pojawiające się produkcje. Niezbędnym jest przecież, żeby znaleźć moment na odrobinę przyjemności, a nie da się ukryć, że mało kto odmówiłby aromatycznego napoju, zwłaszcza, że Nespresso oferowało całą gamę ulubionych kaw. Od mocnego espresso, po delikatną caffe latte.

Nic dziwnego, że przy filiżance kawy można było zobaczyć dyskutujących Borysa Szyca z Bartłomiejem Topą, a także Marię Dębską czy Annę Matysiak. Miejsce było oblegane, bo nie ma to jak dobry zastrzyk kofeiny, po intensywnym wysiłku intelektualnym. No i ten niepowtarzalny smak i aromat.

Zobacz: Gwiazdy na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, tuż przed galą finałową: Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Dereszowska, Monika Olejnik


Anna Matysiak - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso

Anna Matysiak - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso

Anna Zoll - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso
Borys Szyc - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso

Borys Szyc - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×