Wirtualna Polska

Gwiazdy mogą uczyć się od Michała Szpaka. Właśnie pokazał, jak trzeba dbać o fanów w czasie kwarantanny

Michał Szpak nie zapomina o swoich fanach. W związku ze stanem epidemicznym postanowił przygotować dla publiczności wielką niespodziankę. W najbliższy poniedziałek wydarzy się coś niezwykłego.

Wirtualna Polska

W związku ze stanem epidemicznym w Polsce odwołano wszystkie imprezy i koncerty. W celu powstrzymania koronawirusa podjęto decyzję o zakazie zebrań powyżej 50 osób. Dla większości artystów oznacza to tylko jedno – brak występów, a co za tym idzie, brak kontaktu z publicznością.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy w kraju i za granicą robią co mogą, by podtrzymywać swoją relację z fanami. Przeprowadzają live czaty na Instagramie, zachęcają do różnych wirtualnych zabaw, a nawet grają darmowe koncerty. Do tego ostatniego grona zaliczają się Urszula, Alicja Janosz, a ostatnio także Michał Szpak.

Michał Szpak: koncert w internecie. Kiedy i o której?

Gwiazdor hitu Color of your life przygotował dla swoich fanów ekskluzywny prezent. W związku z kwarantanną i akcją #zostańwdomu obiecał zagrać koncert, który będzie transmitowany na żywo na Instagramie.

Michał nie ukrywa, że stęsknił się za muzyką. Brakuje mu występów na scenie i spotkań z publiką. Coraz ciężej jest mu wysiedzieć w domu. Poza tym wielu jego fanów w ostatniej chwili dowiedziało się, że zaplanowane koncerty Szpaka nie odbędą się w pierwszym terminie. Dla wszystkich niepocieszonych artysta przygotował prezent.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Po kilkudziesięciu godzinach w domu trudno jest bezczynnie wysiedzieć. Pranie już zrobione, nie ma czego prac, podłogi wymyte, odkurzony każdy kąt. Tęskno jednak jest za Wami, za muzyką, za tą energią która pochłania nas (umorzeniami) nie wiem o co chodzi i przenosi w inny wymiar na tych kilka momentów.Zatem postanowiłem wyjść na przeciw Waszym i swoim tęsknotom! – ogłosił na Instagramie.

Internauci z ogromną radością przyjęli wiadomość od swojego idola. Szczególnie ucieszyła ona Marlenę Szpak – siostrę Michała, która obecnie przebywa we Włoszech, najbardziej zakażonych wirusem SARS-CoV-2 w Europie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Cudownie. Z utęsknieniem czekałam na ten post – napisała siostra gwiazdora.

Koncert Michała Szpaka na żywo zaplanowany jest na 23 marca. Start o godzinie 19.00. My na pewno będziemy, a wy?

Wirtualna Polska

Sylwester Polsatu 2019 - Michał Szpak

Sylwester Polsatu 2019 - Michał Szpak

Michał Szpak na premierze filmu Jesteś bogiem

Michał Szpak na premierze filmu Jesteś bogiem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×