Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Baby boom trwa! Jeszcze nie skończył się pierwszy kwartał 2018 roku, a już tyle znanych dzieciaków jest na świecie!

Gwiazdy, które zostały rodzicamiKtórym gwiazdom urodziły się dzieci w 2018 roku?

Za nami pierwsze 90 dni 2018 roku. Tyle wystarczyło by gwiazdy zauważyły spore zmiany w swoich rodzinach. Komu ze świata show-biznesu urodziło się w tym roku dziecko?

Na początku stycznia na świat przyszła córka aktora Sam Claflina i jego żony – Laury Haddock. Sam i Laura mają już dwuletniego syna – Pipa. Potwierdzając radosną nowinę, Claflina powiedział o córce:

Jest bardzo nowa i błyszcząca – nie to, co ja.

Drugie dziecko prezenterki, która ma już nastoletniego syna, przyszło na świat 7 stycznia. Narodziny córeczki Szelągowska ogłosiła na Facebooku.

Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia. Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska – to chyba jakiś znak), jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb „matka” włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie – napisała Dorota.

Wynajęta przez Kim i Kanye’ego surogatka urodziła ich dziecko 15 stycznia. Malutka Chicago to druga córka i trzecie dziecko pary. Gwiazda reality show Z kamerą u Kardashianów i raper mają już córkę North i syna Sainta.

Córeczka aktorki i prezentera przyszła na świat prawdopodobnie 10 lutego. Dwa dni później Joanna Koroniewska ogłosiła radosną nowinę na Instagramie:

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki – napisała Joanna.

Koroniewska i Dowbor mają już ośmioletnią córkę Janinę.

Syn aktora przyszedł na świat niecały tydzień po ślubie swoich rodziców. Franciszek Mateusz urodził się w nocy z 25 na 26 stycznia.

Córeczka Kylie i 25-letniego raperaStormi – przyszła na świat 1 lutego. Ciąża 20-letniej gwiazdy reality show Z kamerą u Kardashianów do ostatniej chwili była utrzymywana w tajemnicy.

Drugie dziecko piosenkarza i modelki urodziło się 15 lutego. Malutka Gio Grace ma już starszą siostrzyczkę – Dusty Rose. O narodzinach córeczki poinformowała Behati, która przy uroczej fotce nóżek noworodka opublikowanej na Instagramie, napisała:

Gio Grace Levine 2/15/18. Ma palce u stóp swojego taty.

22 lutego 40-letni piosenkarz po raz drugi został ojcem. Matką małej Mii jest nowa, 23-letnia partnerka Thicke’a – April Love Geary. Robin Thicke ma 7-letniego syna ze swoją byłą żoną, Paulą Patton.

9 marca Marek Kondrat poinformował o narodzinach swojego trzeciego dziecka. Matką dziecka 67-letniego aktora jest jego 29-letnia żona, Antonina Turnau.

Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny. Antonina i Marek Kondratowie – napisał aktor i jego małżonka w wydanym z okazji narodzin dziecka oświadczeniu.

10 marca na świat przyszedł syn aktora Eddiego Redmayne’a i jego żony Hannah. Mały Luke Richard ma już starszą siostrę – urodzoną w 2016 roku Iris.

Krystian Wieczorek i Maria Szafiarska

Na początku marca na świat przyszła córka znanego z serialu M jak miłość Krystiana Wieczorka. To pierwsze dziecko aktora i jego młodszej o 17 lat żony Marii. O radości z ojcostwa Wieczorek opowiedział czasopismu Dobry Tydzień:

Nie potrafię nawet opisać, jak bardzo czuję się szczęśliwy. Kiedy ludzie się kochają i mogą zobaczyć owoc swojej miłości w postaci nowego życia, to jest po prostu piękne. Nasz związek z żoną przechodzi na wyższy poziom i czeka nas piękny czas – powiedział świeżo upieczony tata.

57-letni aktor został na początku marca ojcem – i to po raz piąty! Grant ma już z pochodzącą ze Szwecji producentką telewizyjną Anną, syna i córką. Syna i córkę Hugh ma też ze swoją poprzednią partnerką – Tinglan Hong.

9 marca na świat przyszła córka szwedzkiej księżniczki Madeleine i jej pochodzącego z Wielkiej Brytanii męża Christophera O’Neila. Malutka księżniczka Adrienne ma już starsza siostrę – księżniczkę Leonorę i brata – księcia Nicolasa.

Wartość tych błyskotek nie mieści się w głowie! Zobaczcie jakie pierścionki zaręczynowe największe gwiazdy noszą na palcu!

Miliarderzy przed 30-tką do wzięcia! Wszyscy są przystojni, nieziemsko bogaci i… wolni! Tylko brać!

Gwiazda z 90. jest w koszmarnym stanie! Peter Andre zmienił się nie do poznaniaCzy planujesz w tym roku zajść w ciążę?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×