Szukaj

Baby boom trwa! Jeszcze nie skończył się pierwszy kwartał 2018 roku, a już tyle znanych dzieciaków jest na świecie!

Gwiazdy, które zostały rodzicami

Gwiazdy, które zostały rodzicami

Którym gwiazdom urodziły się dzieci w 2018 roku?

Za nami pierwsze 90 dni 2018 roku. Tyle wystarczyło by gwiazdy zauważyły spore zmiany w swoich rodzinach. Komu ze świata show-biznesu urodziło się w tym roku dziecko?

Na początku stycznia na świat przyszła córka aktora Sam Claflina i jego żony – Laury Haddock. Sam i Laura mają już dwuletniego syna – Pipa. Potwierdzając radosną nowinę, Claflina powiedział o córce:

Jest bardzo nowa i błyszcząca – nie to, co ja.

Drugie dziecko prezenterki, która ma już nastoletniego syna, przyszło na świat 7 stycznia. Narodziny córeczki Szelągowska ogłosiła na Facebooku.

Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia. Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska – to chyba jakiś znak), jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb „matka” włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie – napisała Dorota.

Wynajęta przez Kim i Kanye’ego surogatka urodziła ich dziecko 15 stycznia. Malutka Chicago to druga córka i trzecie dziecko pary. Gwiazda reality show Z kamerą u Kardashianów i raper mają już córkę North i syna Sainta.

Córeczka aktorki i prezentera przyszła na świat prawdopodobnie 10 lutego. Dwa dni później Joanna Koroniewska ogłosiła radosną nowinę na Instagramie:

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki – napisała Joanna.

Koroniewska i Dowbor mają już ośmioletnią córkę Janinę.

Syn aktora przyszedł na świat niecały tydzień po ślubie swoich rodziców. Franciszek Mateusz urodził się w nocy z 25 na 26 stycznia.

Córeczka Kylie i 25-letniego raperaStormi – przyszła na świat 1 lutego. Ciąża 20-letniej gwiazdy reality show Z kamerą u Kardashianów do ostatniej chwili była utrzymywana w tajemnicy.

Drugie dziecko piosenkarza i modelki urodziło się 15 lutego. Malutka Gio Grace ma już starszą siostrzyczkę – Dusty Rose. O narodzinach córeczki poinformowała Behati, która przy uroczej fotce nóżek noworodka opublikowanej na Instagramie, napisała:

Gio Grace Levine 2/15/18. Ma palce u stóp swojego taty.

22 lutego 40-letni piosenkarz po raz drugi został ojcem. Matką małej Mii jest nowa, 23-letnia partnerka Thicke’a – April Love Geary. Robin Thicke ma 7-letniego syna ze swoją byłą żoną, Paulą Patton.

9 marca Marek Kondrat poinformował o narodzinach swojego trzeciego dziecka. Matką dziecka 67-letniego aktora jest jego 29-letnia żona, Antonina Turnau.

Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny. Antonina i Marek Kondratowie – napisał aktor i jego małżonka w wydanym z okazji narodzin dziecka oświadczeniu.

10 marca na świat przyszedł syn aktora Eddiego Redmayne’a i jego żony Hannah. Mały Luke Richard ma już starszą siostrę – urodzoną w 2016 roku Iris.

Krystian Wieczorek i Maria Szafiarska

Na początku marca na świat przyszła córka znanego z serialu M jak miłość Krystiana Wieczorka. To pierwsze dziecko aktora i jego młodszej o 17 lat żony Marii. O radości z ojcostwa Wieczorek opowiedział czasopismu Dobry Tydzień:

Nie potrafię nawet opisać, jak bardzo czuję się szczęśliwy. Kiedy ludzie się kochają i mogą zobaczyć owoc swojej miłości w postaci nowego życia, to jest po prostu piękne. Nasz związek z żoną przechodzi na wyższy poziom i czeka nas piękny czas – powiedział świeżo upieczony tata.

57-letni aktor został na początku marca ojcem – i to po raz piąty! Grant ma już z pochodzącą ze Szwecji producentką telewizyjną Anną, syna i córką. Syna i córkę Hugh ma też ze swoją poprzednią partnerką – Tinglan Hong.

9 marca na świat przyszła córka szwedzkiej księżniczki Madeleine i jej pochodzącego z Wielkiej Brytanii męża Christophera O’Neila. Malutka księżniczka Adrienne ma już starsza siostrę – księżniczkę Leonorę i brata – księcia Nicolasa.

Zobacz: Wartość tych błyskotek nie mieści się w głowie! Zobaczcie jakie pierścionki zaręczynowe noszą na palcu największe gwiazdy

Zobacz: Miliarderzy przed 30-tką do wzięcia! Wszyscy są przystojni, nieziemsko bogaci i… wolni! Tylko brać!

Zobacz: Gwiazda z 90. jest w koszmarnym stanie! Peter Andre zmienił się nie do poznania


Sam Claflin z ciężarną żoną Laurą Haddock

Sam Claflin z ciężarną żoną Laurą Haddock

Kylie Jenner z córeczką – Stormi

Kylie Jenner z córeczką – Stormi

Kim Kardashian z córeczką Chicago

Kim Kardashian z córeczką Chicago

Adam Levine i Behati Prinsloo z pierwszym dzieckiem

Adam Levine i Behati Prinsloo z pierwszym dzieckiem

Robin Thicke z synem i nowo narodzoną córką

Robin Thicke z synem i nowo narodzoną córką

Szwedzka księżniczka Madeleine z mężem i dwójką z trójki dzieci

Szwedzka księżniczka Madeleine z mężem i dwójką z trójki dzieci

Hugha Grant z cieżarną partnerką

Hugha Grant z cieżarną partnerką

Eddie Redmayne z żoną Hannah Bagshawe

Eddie Redmayne z żoną Hannah Bagshawe

Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską

Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską

Mateusz Damięcki z żoną Pauliną Andrzejewską

Mateusz Damięcki z żoną Pauliną Andrzejewską

Marek Kondrat i Antonina Turnau

Marek Kondrat i Antonina Turnau

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Dorota Szelągowska z dziecięcymi śpioszkami

Dorota Szelągowska z dziecięcymi śpioszkami

×