Wirtualna Polska

Powiększyły biust, a potem pożałowały. Te gwiazdy wyjęły implanty! Wśród nich Woźniak-Starak, Krupa, Węgrowska i Beckham

Powiększyły biust, a potem pożałowały. Te gwiazdy wyjęły implanty! Wśród nich Woźniak-Starak, Krupa, Węgrowska i Beckham

Iwona Węgrowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Krupa

Paula Tumala wyjawiła, że chce zmniejszyć biust. Na podobny krok zdecydowały się w przeszłości inne gwiazdy, które eksperymentowały z implantami. Oto zdjęcia przed i po operacji. 

Wirtualna Polska

Paula Tumala w ubiegłym roku gościła w Dzień Dobry TVN. Gwiazda opowiedziała o tym, że planuje zmniejszyć biust przez chroniczne problemy z bólem kręgosłupa. Wyjawiła też, że lekarz od razu ostrzegł ją przed konsekwencjami zabiegu:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pan doktor podał mi trzy rozmiary, ja oczywiście wybrałam ten największy i od razu mnie poinformował, że teraz jest super, że jestem młoda, ale za 5, 6 lat będę miała problem z kręgosłupem.

Niestety Paula nie myślała racjonalnie. Teraz żałuje podjętej decyzji. Jak na razie odwleka korektę piersi ze względu na córeczki. Wiązałoby się to z dłuższą niedyspozycją, a dziewczynki są jeszcze zbyt małe, by to zrozumieć. Nie tylko Paula żałuje, iż powiększyła biust. Z podobnym problemem zmagały się w przeszłości inne sławy.

Agnieszka Woźniak-Starak. Jak wyglądała przed i po?

Agnieszka Woźniak-Starak przed kilkoma laty zdecydowała się powiększyć biust. Twierdziła, że nie zrobiła tego z powodu kompleksów. Jak wyznała w jednym z wywiadów:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Broń Boże, bo ja nigdy nie miałam kompleksu związanego z piersiami. Po prostu uznałam, że lepiej będę wyglądać, jak będę miała większy biust i tyle. Może niektórzy pomyślą, że jest to nierozsądne czy pochopne i że takie drastyczne kroki należy podejmować tylko wtedy, kiedy ma się poważny kompleks. Ale ja też nigdy tej decyzji nie żałowałam. Czuję się ze sobą lepiej.

W 2019 roku dodała zdjęcie, na którym było widać, że w jej piersiach nie ma już implantów, co wywołało sporą sensację. Super Express poprosił nawet detektywa Krzysztofa Rutkowskiego o pomoc w znalezieniu zagubionego biustu gwiazdy. Ten skwitował to żartobliwie:

Jako znawca i koneser pięknych kobiet, muszę powiedzieć, że wiem, gdzie znajdują się te zagubione piersi. Właśnie po nie jadę. Sprawa nie była trudna do rozwiązania, dostałem szybką informację, jak zwykle w mojej pracy bywa. Jeśli pani Agnieszka chce je odzyskać, proszę ją o kontakt ze mną.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak myślicie, czy zmiana wyszła Agnieszce na lepsze?

Joanna Krupa. Jak wyglądała przed i po?

Wirtualna Polska

Joanna Krupa wielokrotnie korygowała biust. Najpierw powiększyła go, licząc, że to pomoże w karierze modelki. Później jednak go pomniejszyła.

Dwa razy miałam korygowany biust. Pierwszy raz, gdy usłyszałam, że aby osiągnąć karierę w modelingu, musi być większy. Jednak potem zrozumiałam, że jest zbyt duży i pożałowałam tej decyzji. Skorygowałam go jeszcze raz i wróciłam do naturalnego rozmiaru. Myśląc o zdrowiu, radziłabym dziewczynom korzystać z dobrze dobranych kosmetyków zamiast z chirurgii plastycznej – wyznała swego czasu.

Efekt metamorfozy zobaczycie poniżej.

Iwona Węgrowska. Jak wyglądała przed i po?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Iwona Węgrowska również korzystała z medycyny estetycznej. „Zrobiła” sobie usta i powiększyła piersi. Jak kiedyś opowiedziała:

Zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie. Czułam się przede wszystkim lepiej psychicznie. Wcześniej czułam się nieatrakcyjna, niektóre sukienki źle na mnie leżały i to mnie męczyło.

Wirtualna Polska

Później Iwona zaczęła żałować decyzji i lekko pomniejszyła piesi. Efekt możecie zobaczyć poniżej. Jak go oceniacie?

Victoria Beckham. Jak wyglądała przed i po?

Victoria Beckham przez długi czas nosiła piersi w kształcie piłek. Na szczęście, zauważyła, że wygląda to karykaturalnie. Obecnie może się poszczycić skromnym biustem.

Muszę to powiedzieć – nie kombinuj przy piersiach. Przez lata temu zaprzeczałam. To było głupie. To był znak mojego braku poczucia pewności. Ciesz się tym, co masz. Pewnego dnia twoje kompleksy same się rozwieją – pewnego razu napisała do samej siebie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Ta zmiana wyszła jej na dobre!

Kourtney Kardashian. Jak wyglądała przed i po?

Również Kourtney Kardashian przesadziła z implantami. Gwiazda przez długi czas żałowała przejścia zabiegu. W rozmowie z mediami powiedziała:

Wirtualna Polska

Żałuję, że to zrobiłam. Miałam świetne piersi. Teraz będę musiała je poprawić w pewnym wieku.

Słowa dotrzymała. Jej piersi są teraz mniejsze i wyglądają naturalniej. Czy ta metamorfoza jej posłużyła?

Katie Price. Jak wyglądała przed i po?

Modelka Kate Price wiele razy eksperymentowała z piersiami i je powiększała. W końcu jednak zdecydowała się na odwrotny zabieg. Jej biust wygląda dziś zupełnie inaczej niż w chwilach największej sławy.


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×