Te gwiazdy zrezygnowały z wielkomiejskiego życia i zamieszkały z dala od Warszawy. Jaki zakątek Polski wybrały?

Gwiazdy, które mieszkają poza Warszawą

Gwiazdy, które mieszkają poza Warszawą

Coraz więcej osób ucieka na peryferie metropolii w poszukiwaniu ciszy i spokoju. Podobny kierunek obierają artyści, mimo że większość obowiązków zawodowych wykonują w stolicy. Oto 10 gwiazd, które wyprowadziły się z Warszawy na stałe.

Mimo że polscy celebryci zarabiają nieporównywalnie mniej od gwiazd Hollywood, to i tak mogą pochwalić się pięknymi domami, na których widok zapiera dech w piersi. Większość z nich z wygody wybiera życie w mieście, inni natomiast uciekają na wieś lub do mniejszych miejscowości, by cieszyć się tam ciszą i spokojem.

Katarzyna Figura mieszka w Trójmieście

Katarzyna Figura urodziła się w Warszawie i to właśnie tam spędziła większość swojego życia. Po tym, jak jej związek z Kaiem Schoenhalsem dobiegł końca, postanowiła przenieść się z córkami nad morze.

Katarzyna Dowbor mieszka w Ustanowie

Katarzyna Dowbor długo szukała swojego miejsca na ziemi. Jak wyznała w wywiadzie dla portalu Dobrze Mieszkaj, dopiero siódmy dom spełnił wszystkie jej oczekiwania.

[…] Weszłam do środka, we wnętrzu paliło się w kominku, a mój pies Pepe od razu znalazł sobie wygodne miejsce na kanapie i zadowolony zasnął. W tym momencie zaproponowałam swojej znajomej, że kupie od niej ten dom. To był impuls, miłość do pierwszego wejrzenia. Ona jednak wcale nie zamierzała go sprzedawać. Dopiero po kilku miesiącach zmieniła zdanie. I tak kupiłam ten dom. W tym czasie już negocjowałam sprzedaż swojego domu. W ciągu kilku miesięcy załatwiłam jednak wszystkie formalności i stałam się właścicielką tego miejsca.

Gwiazda uwiła przytulne gniazdko, które jest otwarte na ludzi i zwierzęta. Jego wnętrze możecie zobaczyć tutaj.

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Paulina Krupińska mieszka w Kościelisku

Paulina Krupińska w 2014 roku związała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką, który pochodzi z Kościeliska. To właśnie tam para postanowiła zamieszkać po ślubie, który odbył się 26 lipca 2018 roku. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że jest to idealne miejsce do życia, zwłaszcza że z okien ich domu rozpościera się widok na Tatry.

Michał Żebrowski mieszka niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej

Michał Żebrowski posiada przytulny apartament w Warszawie, jednak bardzo dużo czasu spędza z żoną, Aleksandrą Żebrowską oraz dziećmi w przytulnej góralskiej chacie położonej niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej. Piękny dom z widokiem na góry robi ogromne wrażenie.

Natalia Klimas mieszka na Mazurach

Natalia Klimas zawodowo związana jest z Warszawą, jednak od kilku lat wraz z mężem i córkami mieszka w pięknej posiadłości położonej na Mazurach. Z jej okien rozpościera się piękny widok na okoliczne łąki.

Andrzej Piaseczny mieszka w Górach Świętokrzyskich

Mimo że Andrzej Piaseczny od lat prężnie działa na polskiej estradzie, a większość obowiązków zawodowych wykonuje w Warszawie, to i tak wybrał życie z dala od stolicy. Muzyk na co dzień mieszka we wsi Oblęgór, która położona jest u podnóża Gór Świętokrzyskich.

Katarzyna Pakosińska mieszka w Milanówku

Katarzyna Pakosińska nie ukrywa, że jest zakochana w Gruzji, skąd pochodzi jej mąż, Irakli Basilaszvili. Para posiada przytulne gniazdko w Tbilisi, jednak na co dzień mieszkają w Milanówku. Uroczą posiadłość otaczają drzewa, które można podziwiać z przestronnego tarasu.

Jak mieszka Katarzyna Pakosińska?

Jak mieszka Katarzyna Pakosińska?

Edyta Górniak mieszka w Zakopanem

Edyta Górniak długo szukała swojego miejsca na ziemi. W przeszłości mieszkała w Warszawie, Londynie, Kalifornii i Krakowie, jednak nigdzie nie zagościła na stałe. Obecnie wokalistka ma dom we wsi położonej niedaleko Zakopanego. Z okien jej pięknej willi rozciąga się widok na Giewont.

Małgorzata Krolikowska-Ostrowska mieszka pod Warszawą

Małgorzata Ostrowska-Królikowska mieszka wraz z dziećmi w malowniczym podwarszawskim Zalesiu. Aktorka chętnie pokazuje, jak wygląda jej dom. Przestronne i przede wszystkim przytulne wnętrza robią wrażenie. Bliscy gwiazdy bardzo cenią sobie możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, tym bardziej że za płotem rozciąga się piękny las.

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Joanna Krupa mieszka w Stanach Zjednoczonych

Joanna Krupa od lat związana jest z Polską za sprawą programu Top Model. Mimo to na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Piękna posiadłość, w której mieszka wraz z mężem, Douglasem Nunesem oraz córką Ashą, robi ogromne wrażenie. Wewnątrz nie brakuje stylowych dodatków, dzięki którym pomieszczenia są bardzo przytulne.


figura_katarzyna_126113603_467819480865665_5109950666961904625_n
Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×