Te gwiazdy to zodiakalne ryby. Rusin, Gąsiewska, Mandaryna i Rihanna. Kto jeszcze?

Gwiazdy spod znaku ryb

Gwiazdy spod znaku ryb

Które gwiazdy to zodiakalne ryby? Jest ich naprawdę sporo! Wśród nich m.in. Rusin, Gąsiewska, Mandaryna, Ogórek i Rihanna. Przedstawiamy obszerną listę.

Ryby to dwunasty (czyli ostatni) znak zodiaku. Jest on przypisywany osobom urodzonym pomiędzy 18/19 lutego a 20/21 marca. Przedstawiciele tej grupy uchodzą za osoby kreatywne, twórcze, ale też zmienne i humorzaste. Dobrze radzą sobie oni jako aktorzy, muzycy i inni artyści. Niestety ciągle muszą odczuwać zmiany, przez co m.in. często wymieniają partnerów. Ryby wykazują też naturalną skłonność do empatii i niesienia pomocy innym. Sprawia to, że nadzwyczaj ochoczo angażują się w akcje charytatywne.

Które gwiazdy urodziły się pod znakiem ryby?

Gwiazdy spod znaku ryb. Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska otwiera zestawienie. Aktorce, która angażuje się w akcje charytatywne, z pewnością nie brakuje empatii, charakterystycznej dla tego znaku zodiaku. Gwiazda nie walczy o związek za wszelką cenę. To kolejny znak rozpoznawczy dla jej grupy. Wystarczy przypomnieć historię jej rozejścia się z Adamem Zdrójkowskim, aby stwierdzić, że to „typowa ryba”!

Gwiazdy spod znaku ryb. Mandaryna

Mandaryna to kolejna przedstawicielka grupy ryb. Również u niej można dostrzec wiele cech charakterystycznych dla tego znaku zodiaku. Niewątpliwie jej empatia sprawia, że potrafi się ona bez reszty poświęcić dla innych. Dobrym przykładem na to jest jej bardzo udana życie rodzinne i wspaniałe relacje ze swoimi ukochanymi dziećmi.

Gwiazdy spod znaku ryb. Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik również jest typowym reprezentantem tej grupy. Jego wrodzona skłonność do zmian niewątpliwie miała wpływ na częste zmienianie przez niego klubu, w którym grał. Udało mu się za to zachować stałość w uczuciach. Przez dekadę był wiernym partnerem modelki Jessiki Ziółek. Arka możemy obecnie podziwiać podczas meczów Olympique Marsylia.

Gwiazdy spod znaku ryb. Patricia Kazadi

Także Patricia Kazadi urodziła się pod znakiem ryb. Wokalistce niewątpliwie nie brakuje wigoru. Przez lata kariery stale zmieniała profesje, którymi się zajmowała. Niestety jej wielka aktywność sporo ją kosztowała. Przez pewien czas musiała wycofać się z show-biznesu ze względu na problemy z depresją i zaburzeniami odżywiania.

Gwiazdy spod znaku ryb. Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz zajmuje kolejne miejsce w naszym zestawieniu. Prezenter, podobnie jak inne ryby, cechuje się sporą zmiennością, również w życiu prywatnym. Trzykrotnie stawał on na ślubnym kobiercu, co za każdym razem wzbudzało wręcz niezdrową fascynację ze strony dziennikarzy i fotoreporterów z kolorowej prasy!

Gwiazdy spod znaku ryb. Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor także ma wiele cech charakterystycznych dla ryb. Wielkie wyczucie krzywdy innych osób zmusza ją do pomagania! Program Nasz nowy dom zdobył popularność wśród tysięcy Polaków, którzy oglądają każdy odcinek. Kasia w pomaga w nim remontować domy potrzebujących rodzin. Przecież nie robi tego tylko dla sławy (i tak już ją ma)!

Gwiazdy spod znaku ryb. Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek to kolejna ryba. W przypadku pani doktor na pierwszy rzut wyróżnia się jej zmienność. W końcu jeszcze kilka lat temu była kandydatką Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach na prezydenta Polski, a dziś pracuje w dość prawicowym TVP Info! Kto wie, czym nas jeszcze zaskoczy blondwłosa piękność?

Gwiazdy spod znaku ryb. Andrzej Grabowski

Andrzejowi Grabowskiemu nie można odmówić rybiej kreatywności. Aktor nie dał się zaszufladkować jako serialowy Ferdek Kiepski i dalej się rozwija. Jego fenomenalne kreacje artystyczne możemy zobaczyć w dziesiątkach produkcji. W każdej z nich Andrzej zaskakuje nas czymś zupełnie nowym. Ten człowiek niewątpliwie wszedł już w poczet legend kina.

Gwiazdy spod znaku ryb. Natalia Kukulska

Na brak kreatywności nie może też narzekać Natalia Kukulska. Córka Anny Jantar nie dała się zaszufladkować jako dziecięca wokalistka. Dziś, choć każdy z nas zna jej stare hity, to niewątpliwie potrafi zanucić któryś z jej doroślejszych przebojów. Natalia stale zaskakuje nas nowymi pomysłami artystami i scenicznymi. Niedawno nawet wystąpiła przed royalsami!

Gwiazdy spod znaku ryb. Kinga Rusin

Rybia ciekawość świata i empatia to domena Kingi Rusin. Dziennikarka ciągle odwiedza nowe miejsca i angażuje się społecznie. Nie jest tylko żywo zainteresowana sprawami czysto politycznymi, ale również rzuca się w wir pomocy charytatywnej. Obecnie jest bardzo zaangażowana we wspieranie Ukrainy. Przekazała pieniądze m.in. na tamtejsze siły zbrojne.

Gwiazdy spod znaku ryb. Tomasz Lis

Spod tego znaku jest były mąż Rusin. Chodzi oczywiście o Tomasza Lisa. Trudno nie zaprzeczyć temu, że charakter obydwóch ex-partnerów jest do siebie bardzo zbliżony! Nie dość, że ich wspólną pasją jest dziennikarstwo, to dodatkowo równie chętnie włączają się oni w działalność społeczną i na bieżąco komentują wydarzenia polityczne.

Gwiazdy spod znaku ryb. Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek to niekwestionowana legenda futbolu. Starsi czytelnicy na pewno pamiętają jego występy z Juventusem i AS Romą. Dopiero w ubiegłym roku Zibi przestał pełnić obowiązki przewodniczącego Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie oznacza to, że zupełnie wycofał się z branży futbolowej. To przecież nie byłoby w jego stylu!

Gwiazdy spod znaku ryb. Rihanna

Rihanna to pierwsza zagraniczna gwiazda w zestawieniu. Barbadoska nawet w zaawansowanej ciąży wyróżnia się wielką dawką energii. Czy to zasługa jej zodiakalnego charakteru…?

Gwiazdy spod znaku ryb. Sharon Stone

Sharon Stone to już kolejna aktorka na naszej liście. Nic dziwnego. Uważa się w końcu, że aktorstwo to jedna z profesji idealnych dla ludzi spod znaku ryb. Amerykanka nie skupiała się zresztą tylko na tym zawodzie. Próbowała też swoich sił w modelingu i jako producentka filmowa. We wszystkich tych rolach odnajdywały się w perfekcyjny sposób.

Gwiazdy spod znaku ryb. Justin Bieber

Justin Bieber budzi skrajne emocje. Jedni go nienawidzą, inni umieszczają na swych sztandarach i ubóstwiają. Jedno jest pewne – nie brak mu charyzmy i artystycznego zacięcia.

Gwiazdy spod znaku ryb. Daniel Craig

Daniel Craig to kolejna ryba. Niestety nie wiemy, pod jakim znakiem zodiaku urodził się James Bond, ale jesteśmy pewni, że on również byłby rybą! Daniel prywatnie bardzo przypomina kreowanego przez siebie bohatera. Sam często zmieniał partnerki życiowe i lubił pokazać się światu z luksusowymi gadżetami.

Gwiazdy spod znaku ryb. Bruce Willis

Także Bruce Willis uchodzi za czołowego gwiazdora kina akcji. Być może charyzma, analityczny umysł i umiejętność planowania przyszłości to zasługa jego znaku zodiaku. Willis jest także jednym z gwiazdorów najaktywniejszych w biznesie. Przed laty zakupił on nawet udziały w jednej z polskich spółek produkujących wódkę.

Gwiazdy spod znaku ryb. Chuck Norris

Chuck Norris to nieliczny przedstawiciel ryb w sztukach walki. Mistrz świata w karate najbardziej znany jest jednak jako aktor. Kto z nas nie oglądał w końcu Strażnika Teksasu

Gwiazdy spod znaku ryb. Adam Levine

Muzyk Adam Levine jest znany z wieloletnich występów w Maroon 5. Dziś jego artystyczna dusza dała o sobie znać jeszcze bardziej. Nie tylko dalej zajmuje się ciężkimi brzmieniami, ale stale upiększa swoje ciało. Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że zrobił sobie tatuaż na twarzy. To niewątpliwie najbardziej szalona ryba naszego zestawienia.

Gwiazdy spod znaku ryb. Sophie Turner

Sophie Turner zamyka nasz ranking. To jednocześnie jedna z wielu aktorek na liście. Brytyjka stała się najbardziej rozpoznawalna dzięki roli Stark w Grze o tron.

Znacie jeszcze jakieś gwiazdy, które urodziły się pod znakiem ryb?


Komentarze

  • Gość pisze:

    Fajne te ryby są. Ładne towarzystwo, dobre i mądre

  • Gość pisze:

    Taki live kogo to obchodzi co to za wyciery liczy się kasa reszta przyjdzie sama drama pani świątek przegrała seta a kto powiedział źe to przypadek wygrana to nie wszystko i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×