Wirtualna Polska

Te gwiazdy mają w swoich domach podwójne szczęście. Kilka lat temu urodziły bliźniaki

Te gwiazdy mają w swoich domach podwójne szczęście. Kilka lat temu urodziły bliźniaki

Gwiazdy, które mają bliźniaki

Narodziny dziecka, to szczególny moment dla świeżo upieczonych rodziców, jednak przyjście na świat bliźniąt, to co najmniej dwa razy więcej radości. Te gwiazdy doświadczyły tego na własnej skórze. Jak poradziły sobie z wychowaniem dwóch maluchów? Ile lat mają obecnie ich dzieci? Sprawdź.

Wirtualna Polska

Od kilku lat w show-biznesie trwa baby boom, a z roku na rok przybywa gwiazd, które informują o tym, że są w ciąży lub właśnie powitały na świecie nowego członka rodziny. Tylko w tym roku urodziły: Monika MrozowskaHalina MlynkovaMagda StępieńAgnieszka Włodarczyk czy Aleksandra Szwed, a najlepsze dopiero przed nami.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kilka gwiazd miało to niebywałe szczęście, że doczekało się bliźniąt. Mimo początkowego stresu oraz dużej ilości obowiązków wszyscy podołali temu trudnemu zadaniu, jakim jest wychowanie dwóch małych brzdąców. Niektóre z nich mają już po kilkanaście lat.

Anna Guzik wychowuje bliźniaczki

Anna Guzik w 2013 roku wyszła za mąż za Wojciecha Tylkę. W marcu 2016 roku urodziła dwie córeczki — Basię i Ninę. Aktorka przez 6 miesięcy ukrywała ciążę, jednak z czasem nie udało jej się maskować krągłości. O narodzinach dziewczynek jako pierwszy poinformował tygodnik Dobry Tydzień.

Mama i dziewczynki czują się dobrze. Szczęśliwi rodzice już wybrali dla nich imiona: Basia i Nina – zdradził tygodnikowi informator.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Rok później do dziewczynek dołączyła ich młodsza siostra, Bogna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Guzik (@anna_guzik_)

Maja Hyży wychowuje bliźniaków

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maja Hyży 27 sierpnia 2011 roku wyszła za mąż za muzyka Grzegorza Hyżego. Pół roku później na świat przyszli ich dwaj synowie, bliźniacy Wiktor i Alexander. Wokalistka miała wówczas zaledwie 23 lata, jednak świetnie poradziła sobie z tak dużą odpowiedzialnością, jaka na nią spadła.
Lubię o tym opowiadać i duma mnie rozpiera, bo będąc 23-letnią dziewczyną, dawałam radę, tak się zawzięłam, że nie chciałam żadnej pomocy. Mam wrażenie, że do dnia dzisiejszego mi tak zostało. Jestem zahartowana i lubię się czuć samowystarczalna, pomimo że mam przy swoim boku faceta, który mi dużo pomaga – powiedziała na antenie Dzień Dobry TVN
Wirtualna Polska
Chłopcy mają dzisiaj 10 lat i są oczkiem w głowie rodziców. W trosce o ich bezpieczeństwo nie udostępniają ich wizerunku w sieci.
Maja Hyży z synami

Maja Hyży z synami

Aneta Zając wychowuje bliźniaków

Aneta Zając w latach 2005-2012 była związana z Mikołajem Krawczykiem, z którym doczekała się synów, bliźniaków Roberta i Michała. Chłopcy skończyli w tym roku 10 lat i są całym światem gwiazdy. Aktorka jak dotąd nie zdecydowała się na publikację ich wizerunku w sieci.
Aneta Zając z synami buszują w kuchni

Aneta Zając z synami buszują w kuchni

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Paula Tumala wychowuje bliźniaczki

Paula Tumala w styczniu 2020 roku po raz pierwszy została mamą i od razu została rzucona przez los na głęboką wodę. Na świat przyszły bliźniaczki, Nadia i Anastazja. W wywiadzie, którego udzieliła Dzień Dobry TVN, zdradziła, że to nie jest łatwe zadanie, a macierzyństwo nauczyło ją doskonale organizować czas. Czasami bywają jednak momenty, gdy zmęczenie daje o sobie znać.
Wirtualna Polska

Z jednym dzieckiem łatwo sobie ułożyć harmonogram dnia, łatwo uregulować sobie te godziny, natomiast gdy jest dwójka, a one są zupełnie inne i mają różne temperamenty, to nie jest łatwo. Jeżeli chodzi o radzenie sobie ze snem, to przychodzi moment, że dziewczynki czasami zasypiają o godzinie 21.00–22.00, więc na koniec dnia ja już zastanawiam się, czy iść włączyć pranie, czy położyć się, odpocząć, czy włączyć jakiś serial. Po prostu są takie momenty, że już opadam z sił i jedyne, o czym marzę, to właśnie albo usiąść i odpocząć, albo od razu wskoczyć do łóżka – powiedziała.

Enrique Iglesias wychowuje bliźniaki

Enrique Iglesias od 19 lat związany jest z Anną Kurnikową. Para w 2017 roku powitała na świecie bliźnięta: Lucy i Nicolasa, które miały wzniecić na nowo płomień w ich związku. Zakochani przez 9 miesięcy utrzymywali w tajemnicy, że spodziewają się dziecka. W marcu do ich rodziny dołączyła druga córeczka.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
https://www.instagram.com/p/CQ6VreysPg8/

Celine Dion wychowuje bliźniaków

Celine Dion w 2010 roku w szpitalu Palm Beach na Florydzie urodziła dwóch chłopców. Dzieci przyszły miesiąc przed terminem planowego porodu, jednak urodziły się zdrowe. Ważyły 2,55 kg i 2,38 kg. Jeszcze przed ich przyjściem na świat, mąż wokalistki, Rene Anegelil w jednym z wywiadów nie krył swojego podekscytowania.
Wirtualna Polska
Jesteśmy podekscytowani. Celine ma nadzieję, że ciąża będzie zdrowa. Marzyła o jednym dziecku, ale bliźniaki są dla nas błogosławieństwem – powiedział.
Para zdecydowała się na zapłodnienie metodą in vitro. Sukces odnieśli dopiero po szóstym zabiegu.
https://www.instagram.com/p/CJNAt9lnEAN/

Aleksandra Woźniak wychowuje bliźniaczki

Aleksandra Woźniak ma za sobą kilka nieudanych związków. Po raz pierwszy wyszła za mąż jeszcze w trakcie studiów, jednak już po 3 miesiącach rozwiodła się. Później na jej drodze stanął kolejny mężczyzna, jednak i z nim się rozstała. W międzyczasie na świat przyszły bliźniaczki – Anna i Julia, które aktorka przez wiele lat wychowywała sama.
Co ciekawe, aktorka miała młodszych braci bliźniaków, więc doskonale wiedziała, jak dużo czasu potrzeba na to, by się nimi zająć. W jednym z wywiadów zdradziła, że początki nie były dla niej najłatwiejsze, zwłaszcza że w międzyczasie rozstała się z ojcem dziewczynek.
Gdy moje córeczki miały 9 miesięcy, postanowiłam rozstać się z ich ojcem, więc dzieci wychowywałam sama. Moje pociechy były bardzo żywe. Od momentu obudzenia się rano do pójścia wieczorem spać, nie potrafiły nawet chwili usiedzieć w miejscu. Czasami miałam wrażenie, że moje córki mają w sobie baterie Duracell i jak te króliczki w reklamie funkcjonują ponad normę – powiedziała portalowi multirodzice.pl.
Aleksandra Woźniak

Aleksandra Woźniak

Joanna Brodzik wychowuje bliźniaki

Joanna Brodzik od 2003 roku związana jest z Pawłem Wilczakiem, z którym wychowuje wspólnie dwóch synów, bliźniaków Jana i Franciszka. Chłopcy przyszli na świat 2 lipca 2008 roku.
https://www.instagram.com/p/CQNl2o6DgFM/

Jennifer Lopez wychowuje bliźnięta

Jennifer Lopez w 2012 roku urodziła bliźnięta, Emme i Maxa, których ojcem jest Marc Anthony. Maluchy odziedziczyły po matce niebywały talent wokalny. Dziewczynka występowała z gwiazdą podczas koncertu w The Forum w Los Angeles. Poniżej możecie obejrzeć jeden z domowych występów jej syna.
https://www.instagram.com/p/B2y_Nvgg_hM/?utm_source=ig_embed
A czy wśród naszych czytelniczek znajdą się mamy bliźniąt?

Anna Guzik - co robią jej córki podczas kwarantanny?

Anna Guzik - co robią jej córki podczas kwarantanny?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maja Hyży z dziećmi

Maja Hyży z dziećmi

Aneta Zając z synami

Aneta Zając z synami

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×