Marina, Sara Boruc, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka czy Paulina Sykut wyprzedają perełki ze swoich szaf przy pomocy nowej aplikacji Less_ Wszystko w słusznym celu!

Gwiazdy wyprzedają szafę

Gwiazdy wyprzedają szafę

Marina, Sara Boruc-Mannei, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, Marina, Iza Miko, Paulina Sykut-Jeżyna... Gwiazdy masowo wyprzedają ubrania, których już nie noszą. W ten sposób nie tylko dbają o środowisko, ale podążają w zgodzie za najnowszymi trendami. Korzystają z bezpłatnej aplikacji LESS_, dzięki której bezkosztowo można wystawić lub nabyć perełki prosto z szafy gwiazdy.

Gwiazdy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że by być na topie, trzeba iść z duchem obecnie panujących trendów. Nic więc dziwnego, że ich szafy pełne są ubrań od topowych projektantów i nie brakuje w nich modowych perełek. Co robią, gdy nie ma w nich miejsca na nowe ciuchy? Wyrzucają? W żadnym wypadku! Dziś najmodniejsze jest dawanie rzeczom drugiego życia! Dlatego gwiazdy pokochały aplikację LESS_, która pozwala im znaleźć ubraniom nowych właścicieli.

Zobacz: Gwiazdy odkryły nową aplikację i masowo robią wyprzedaże szafy! Sprzedają prawdziwe perełki!

Aplikacja odpowiada na potrzeby proekologicznych konsumentów. Pozwala sprzedawać i kupować ubrania wysokiej jakości, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Tym samym pozwala żyć w zgodzie z zasadą less waste, którą coraz częściej kierują się Polacy.

Zobacz: Seksowna Wiktoria Gąsiewska jednym gorącym zdjęciem rozpaliła cały internet! Gwiazda zapowiada swoją nagą sesję dla Playboya?! A to się Adaś ucieszy!

Na czym polega fenomen tej aplikacji? Na tym, że pozwala ona na odsprzedaż i zakup używanych ubrań, również tych luksusowych, zarówno od zwykłych użytkowników, jak i z second-handów. Posiada ona również niespotykany dotąd w żadnej innej aplikacji moduł społecznościowy – użytkownik, aby być bardziej świadomym posiadanych przez siebie ubrań, może dodawać je do wirtualnej szafy.

Aplikacji LESS_, której twórcą jest Polak, Mateusz Oleksiuk, w ciągu pierwszych 3 dni od jej premiery, zaufało już 14 tys. użytkowników, dzięki czemu została numerem 1 w rankingu App Store, w kategorii “shopping”. Wśród zwolenników są także znane osoby, wśród których warto wymienić gwiazdy takie jak m.in. Fit-Lovers, Areta Szpura, Wiktoria Gąsiewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Miko, Ola Ciupa, Dominika Grosicka, Sandra Kubicka, Maja Bohosiewicz, Klaudia Halejcio, Kasia Szklarczyk, Sara Boruc – Mannei, Karolina Pisarek oraz Marina.

Wszystkie te gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_ i wystawiły ubrania ze swojej szafy, tak aby każdy zainteresowany miał do nich dostęp i mógł je dodać do swojej garderoby! Uwagę na to, jak bardzo proekologiczna i odpowiedzialna społecznie jest ta aplikacja zwraca to, że poleca ją nawet Areta Szpura – znana proekologiczna działaczka, wielokrotnie nagradzana za swoje inicjatywy i aktywność społeczną, która od lat uświadamia w kwestii zero waste a także odpowiedzialnego podejścia do konsumpcji.

Zobacz: Marina wystąpiła z tatą w „Jaka to melodia?”. Wszystko super, ale co się stało z jej głosem? [WIDEO]


Sandra Kubicka - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Sandra Kubicka - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Sandra Kubicka - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Sandra Kubicka - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Sandra Kubicka - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Sandra Kubicka - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×