Tak zmieniły się gwiazdy pierwszej edycji „TzG” w TVN. Przez 16 lat przeszły niemałe metamorfozy. Szczególnie Klaudia Carlos

Taniec z gwiazdami - uczestnicy 1. edycji

Taniec z gwiazdami - uczestnicy 1. edycji

Taniec z gwiazdami jest jednym z najbardziej lubianych programów telewizyjnych przez Polaków. Od emisji 1. edycji minęło już blisko 16 lat, a gwiazdy, które wówczas walczyły o Kryształową Kulę, bardzo się zmieniły. Zobacz, dla kogo czas był najbardziej łaskawy.

Taniec z gwiazdami po raz pierwszy zagościł na ekranach telewizorów 16 kwietnia 2005 roku i szybko spotkał się z aprobatą widzów. W programie od początku rywalizują ze sobą pary złożone z osób dobrze znanych z show-biznesu oraz profesjonalnego tancerza towarzyskiego. W każdym odcinku prezentują jeden z wybranych tańców towarzyskich, który poddawany jest wnikliwej ocenie jurorów.

Format ten do 27 listopada 2011 roku emitowany był na antenie TVN, które stworzyło 13. edycji. Od 7 marca 2014 roku prawa do realizacji show przejął Polsat, który jesienią tego roku wyemituje 12. edycję. Z biegiem lat zmianie uległa nazwa – teraz program nazywa się Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Dla niektórych gwiazd czas bywa nader łaskawy, dla innych mniej. Zobaczcie, które gwiazdy pierwszej edycji zmieniły się najbardziej.

Olivier Janiak tańczył w parze z  Kamilą Kajak

Olivier Janiak przez lata pracował jako model, jednak później zrozumiał, że jego prawdziwym powołaniem jet telewizja. Od lat jest związany ze stacją TVN. Na początku pracował w biurze reklama stacji, później zadebiutował przed kamerami. Od 20 lat prowadzi program Co za tydzień, w którym zagląda za kulisy największych wydarzeń branżowych i kulturalnych.

Janiak okazał się prawdziwym objawieniem Tańca z gwiazdami. Od początku utrzymywał wysoki poziom, a każdy układ wykonywał niemalże perfekcyjnie. W finale razem z Kamilą Kajak zatańczył cha-che. Nie mieli konkurencji.

To, co widać już na pierwszy rzut oka, to kilka siwych włosów, które zdobią bujną czuprynę dziennikarza. Nie sposób nie zauważyć, że przybyło mu również kilka zmarszczek oraz delikatnie zmieniły się rysy jego twarzy. Nie mniej jednak mimo upływu lat nadal zasługuje na miano najprzystojniejszego dziennikarza TVN.

Olivier Janiak - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Witold Paszt tańczył w parze z  Anną Głogowską

Witold Paszt skończy w tym roku 67 lat, jednak nie wychodzi z formy. Karierę rozpoczął w 1977 roku w grupie Victoria Singers, a rok później stworzył zespół Vox, z którym wydał kilka albumów, zagrał kilkadziesiąt koncertów w Polsce oraz za granicą.

Paszt pokazał się w Tańcu z gwiazdami ze świetnej strony i w finałowym starciu zajął z Anną Głogowską 2. miejsce.

Paszt ma trudne 3 lata za sobą. W 2018 roku zmarła jego żona, Marta Paszt i na długi czas usunął się w cień. Na początku 2021 roku jednak wrócił z podwójną siłą. Trzeba przyznać, że mimo upływu lat niemal wcale się nie zmienia.

Witold Paszt - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Witold Paszt – 1. edycja Tańca z gwiazdami

Andrzej Nejman tańczył w parze z  Małgorzatą Soszyńską

Andrzej Nejman znany jest przede wszystkim z roli Waldka Złotopolskiego w telenoweli Złotopolscy. Choć przed laty zniknął z ekranów telewizorów, od lat piastuje funkcję dyrektora Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie.

Aktor cieszył się niegdyś bardzo dużą popularnością i z pewnością skradł serca wielu Polkom. 47-latek znowu wrócił do fryzury z młodości. Gęste blond włosy sięgają mu za ucho. Zapuścił również delikatną brodę i wąsik, które dodają mu powagi.

Andrzej Nejman - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Andrzej Nejman – – 1. edycja Tańca z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka tańczyła w parze z Marcinem Hakielem

Katarzyna Skrzynecka debiutowała w 1985 roku rolą w filmie Pewnego letniego dnia i w krótkim czasie zyskała grono wiernych fanów. Jest kobietą o stu twarzach, która potrafi odnaleźć się w niemalże każdej sytuacji. Nie tylko świetnie gra, ale i śpiewa, pisze teksty oraz komponuje. Do tego świetnie tańczy.

51-latka na przełomie kilkunastu ostatnich lat trochę się zmieniła, jednak trzeba przyznać, że czas jest dla niej bardzo łaskawy. Oprócz kilku nadprogramowych kilogramów w zasadzie trudno zauważyć jakieś większe różnice. Gwiazda podąża za modą, dlatego też zmieniła kolor włosów oraz sposób ubierania. Trzeba przyznać, że cały czas świetnie prezentuje się w obiektywie reporterów.

Katarzyna Skrzynecka - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Katarzyna Skrzynecka – 1. edycja Tańca z gwiazdami

Anna Korcz tańczyła w parze z Robertem Kochankiem

Anna Korcz w 1992 roku z wyróżnieniem ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Na początku kariery najczęściej można było zobaczyć ją w teatrze, jednak z biegiem czasu zaczęły spływać do niej kolejne zawodowe propozycje. Od 2002 roku gra w serialu Na wspólnej.

Korcz w tym roku będzie świętować swoje 53. urodziny, jednak w jej przypadku wiek to tylko liczba. Dla niej czas stanął w miejscu dobre 10 lat temu. Gwiazda może pochwalić się nienaganną figurą, a jej zgrabne nogi od lat robią furorę. Od udziału w Tańcu z gwiazdami zapuściła włosy oraz zaczęła chodzić w okularach. Z pewnością przybyło jej kilka zmarszczek, nie mniej jednak nadal wygląda idealnie.

Anna Korcz - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Anna Korcz – 1. edycja Tańca z gwiazdami

Klaudia Carlos tańczyła w parze z Rafałem Maserakiem

Klaudia Carlos jest znaną dziennikarką i prezenterką Telewizji Polskiej. Prywatnie wykłada również na Wydziale Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Oprócz tego wystąpiła również w kilku filmach, które przyniosły jej jeszcze wielką popularność.

Carlos skończy w tym roku 47 lat. Dziennikarka jest w świetnej formie. Widzowie kojarzący ją z programów Halo Polonia Polonia 24 z pewnością zgodzą się z nami, że w ciągu ostatnich 16 lat w wyglądzie Klaudii zaszły zmiany tylko na plus. Odkleiła sztuczne rzęsy, plastikowe tipsy i postawiła na bardziej stonowane kolory.

Klaudia Carlos - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Klaudia Carlos – 1. edycja Tańca z gwiazdami

Agnieszka Włodarczyk tańczyła w parze z Michałem Skawińskim

Agnieszka Włodarczyk zadebiutowała w wieku 14 lat w Studio Buffo w musicalu Metro. W 1997 roku wcieliła się w główną rolę w filmie Sara, a kilka miesięcy później widzowie mogli zobaczyć ją w 13 posterunku.

W jej życiu i wyglądzie zaszło chyba najwięcej zmian. Niegdyś była blondynką, teraz jest brunetką w zaawansowanej ciąży, która właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Mimo to w jej oczach pozostał ten sam błysk, co przed laty, a promienny uśmiech może stopić każdy lód.

Agnieszka Włodarczyk - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Agnieszka Włodarczyk – 1. edycja Tańca z gwiazdami

Robert Kudelski tańczył w parze z Agnieszką Pomorską

Robert Kudelski jest popularnym aktorem teatralnym i telewizyjnym, któremu największą popularność przyniosła rola Michała Brzozowskiego w Na wspólnej.

Kudelski jest dyrektorem artystycznym teatru Projekt Teatr Warszawa, który założył w 2008 roku. Od udziału w Tańcu z gwiazdami aktor praktycznie się nie zmienił. Z biegiem czasu nieco przerzedziły mu się włosy oraz przybyło mu kilka kilogramów i zmarszczek, jednak nie wpływa to w dużym stopniu na zmianę jego wizerunku.

Robert Kudelski - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Robert Kudelski – 1. edycja Tańca z gwiazdami

Kto waszym zdaniem zmienił się najbardziej?


Olivier Janiak - 1. edycja Tańca z gwiazdami
Olivier Janiak - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Olivier Janiak - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Witold Paszt - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Witold Paszt - 1. edycja Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×