Gwiazdor „Tańca z gwiazdami” szuka miłości przed kamerami. Wiemy, jakie cechy powinna mieć jego idealna partnerka

Robert Kochanek

Robert Kochanek

Gwiazdor Tańca z gwiazdami szuka miłości przed kamerami. Jest uczestnikiem nowego show TVN. Zdradził, jakie cechy powinna mieć jego idealna partnerka.

Taniec z gwiazdami od dawna przyciąga mnóstwo widzów przed telewizory. Najpierw, od 2005 do 2011 roku był emitowany na antenie TVN. Na kilka lat zniknął, by powrócić w 2014 roku w Polsacie. Na parkiecie pojawiają się pary, które składają się z osobowości medialnej oraz profesjonalnego tancerza. Walczą o Kryształową Kulę.

W każdym odcinku prezentują jeden wybrany taniec towarzyski. Występy ocenia jury, które przyznaje punkty poszczególnym tańczącym. Decydujący wpływ o tym, kto przejdzie do kolejnego etapu, mają jednak widzowie, którzy głosują na swoich ulubieńców.

Jesienią ruszy dwunasta edycja Tańca z gwiazdami na antenie Polsatu. W przeciwieństwie do poprzednich lat zrezygnowano z sezonu wiosennego. Nina Terentiew przekazała te informacje pod koniec 2020 roku. W rozmowie z Twoim imperium zdecydowała się na krótki komentarz:

Nie kończymy Tańca z gwiazdami. Ale będzie zmiana. Ponieważ z powodu pandemii było nam ciężko przeprowadzić ostatnią edycję, w przyszłym roku na sto procent będzie tylko jedna, w sezonie jesiennym.

Gwiazdor Tańca z gwiazdami Robert Kochanek szuka miłości przed kamerami

Przez kilka edycji gwiazdom na parkiecie towarzyszył Robert Kochanek. Partnerował kolejno: modelce Kamili Szczawińskiej, prezenterce Małgorzacie Tomaszewskiej oraz aktorce Dorocie Choteckiej. Chociaż jego przygoda z tanecznym show dobiegła końca, jest jednym z uczestników programu 40 kontra 20, nowego randkowego programu TVN7.

Kochanek w nowym wywiadzie ujawnił cechy idealnej partnerki. Mimo iż mogłoby się wydawać, że będzie mu imponować przebojowa osobowość, prawda jest inna. U pań ceni bowiem skromność i poczucie humoru:

Lubię skromność, wbrew pozorom. I kąśliwy żart. Ważną cechą jest też powściągliwość – przyznał Robert Kochanek w Dzień Dobry TVN.

Podkreśla też, że wiek nie ma dla niego znaczenia. Istotniejsze jest zaufanie do drugiej osoby:

Jeśli mamy dużą wyrozumiałość względem siebie i potrafimy się komunikować, nikogo nie blokujemy i nie chcemy zmienić na siłę, to moim zdaniem jest szansa, że to przetrwa – dodał w wywiadzie.

Oprócz tancerza w programie jest też drugi główny bohater, Bartosz, który urodził się w Berlinie, ale z polską kulturą obcował od dziecka. Zajął trzecie miejsce w konkursie Mistera Polski. Panowie zamieszkali w luksusowej willi w Grecji. Ta została podzielona na dwie części: luksusową, która należy do seniora, a także glamping, który reprezentuje junior. Łączy je część wspólna, która znajduje się przy basenie. Tam odbywają się m.in. imprezy, a także rozmowy między uczestnikami.

W pierwszy odcinku pojawiły się piękne uczestniczki. Teraz panowie będą musieli zdecydować, kto z nimi zamieszka. Pierwszy odcinek nowego show zadebiutował wczoraj wieczorem. Kolejne będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00.


Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Robert Kochanek bohaterem 40 kontra 20

Komentarze

  • kora pisze:

    Piszesz same głupoty, Robert jest przystojnym, inteligentnym facetem. A wymagania – no cóż, ja go rozumiem. Lubię go.

  • Panie Kochanek pisze:

    Pan ma kosmiczne wymagania, problem w tym, że sam nic sobą nie reprezentuje, ani wizualnie, ani intelektualnie. Nie da się poderwać wartościowej dziewczyny na fejm czy nazwisko!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×