Szukaj

Gwiazdor „Barw szczęścia” został ojcem: „Moje serce jest zajęte”. Dziecko to początek zmian w jego życiu

Marta Wiejak i Mateusz Mosiewicz zostali rodzicami

Marta Wiejak i Mateusz Mosiewicz zostali rodzicami

Gwiazdor Barw szczęścia został ojcem, czym pochwalił się na Instagramie. Udostępnił zdjęcie z maluszkiem. Internauci są zachwyceni. 

Barwy szczęścia towarzyszą widzom TVP2 od września 2007 roku. Od momentu debiutu cieszą się sporą popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Pod koniec tego samego roku serial został nominowany do Telekamery 2008. Wówczas jej nie wygrał, a zajął trzecie miejsce. Na wspomnianą statuetkę producenci musieli poczekać rok. Od tego czasu zapisali na swoim koncie kilka nagród, w tym Złotą Telekamerę, którą wręczono w 2012 roku.

Barwy szczęścia są drugim (po M jak miłość) najbardziej lubianym serialem telewizyjnym pod względem popularności. Według danych Nielsen Audience Measurement ogląda go średnio 4,5 mln widzów.

Gwiazdor Barw szczęścia Mateusz Mosiewicz został ojcem

Barwami szczęścia związało się mnóstwo aktorów. Część z nich pojawia się przed kamerą od lat, są też tacy, którzy odegrali jedynie wątki epizodyczne. Wśród tych drugich jest m.in. Mateusz Mosiewicz, który wcielił się w postać Adama Jodełki. Gwiazdor, oprócz wspomnianego serialu, ma na swoim koncie udział w produkcjach takich jak np. Na sygnale, Korona Królów oraz Zakochani po uszy. 

Mateusz od niedawna sprawdza się w jeszcze jednej roli – został ojcem. Jego ukochana Marta Wiejak, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, urodziła córeczkę. Rodzice wybrali dla niej imię Wanda. Osoba z otoczenia zakochanych zdradza, że dziewczynka jest okazem zdrowia:

Wszystko poszło dobrze. Mała jest okazem zdrowia. Kilka dni temu Matusz przywiózł obie do domu – informuje Rewię osoba z otoczenia rodziny.

Dumny tata pochwalił się na Instagramie pierwszym zdjęciem z dzieckiem. W opisie zdradził, że Wanda skradła jego serce:

Moje serce zajęte. Panna W. Krew z krwi. Boże, jak Ona cudnie pachnie!

Internauci natychmiast ruszyli z gratulacjami:

  • Ale super! Gratulacje.
  • Ooo jaaa. Gratulacje! Te pierwsze emocje są nie do opisania! Wszystkiego dobrego dla Was.
  • Tatusiu! Gratuluję małej astronautki!

Rewia donosi, że dziecko to dopiero początek zmian w życiu młodych rodziców. Mateusz i Marta planują ślub, który prawdopodobnie odbędzie się latem. Miał on mieć miejsce w 2020 roku, ze względu na pandemię koronawirusa para go przełożyła.


Mateusz Mosiewicz został ojcem

Mateusz Mosiewicz został ojcem

Marta Wiejak pokazała zdjęcie z córką

Marta Wiejak pokazała zdjęcie z córką

Marta Wiejak i Mateusz Mosiewicz zostali rodzicami

Marta Wiejak i Mateusz Mosiewicz zostali rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×