Przystojniak z „Azji Express” jest gejem. Zrobił coming out na Instagramie. Zdjęcie z partnerem to szczyt romantyzmu

Azja Express

Azja Express

Gwiazdor programu Azja Express przyznał się do swojej orientacji. Na Instagramie pochwalił się romantycznym zdjęciem z partnerem. Internauci są zachwyceni.

Azja Express, która potem zmieniła nazwę na Ameryka Express, to program typu reality show, w którym bierze udział osiem par. Wyruszają w podróż za granicę. W każdym państwie, do którego trafią, muszą przeżyć mając do dyspozycji budżet wynoszący jednego dolara na dzień na osobę. Najszybsi otrzymują immunitet, który chroni ich przed eliminacjami.

Gwiazdor Azja Express Piotr Czaykowski przyznał się do swojej orientacji

Gwiazdą drugiej edycji był m.in. Michał Piróg, któremu partnerował model Piotr Czaykowski. Przyjaciołom udało się dojść do finału. Przygodę z programem zakończyli na drugim miejscu. Przegrali jedynie z Antonim Pawlickim i Pawłem Ławrynowiczem. Azja Express przyniosła popularność drugiemu z panów.

Piotr, który na co dzień jest związany z modelingiem, prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas dzieli się ważnymi momentami z życia prywatnego. Niedawno przekazał, że wybrał się na festiwal Audioriver w Płocku. Nie był sam — zabrał ze sobą partnera, o czym poinformował w nowym poście na Instagramie. Pokazał zdjęcie, na którym pozują przytuleni do siebie. Model całuje swojego towarzysza w głowę:

From @audioriver with #love #cloudsfest

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach piszą, że panowie tworzą dobrze dobrany duet:

  • Super pozdrawiam i pięknie wyglądacie aż miło się patrzy.
  • Jesteś taki słodki i miły z moim synem. Kocham Was. Proszę opiekuj się nim!!!! Jesteś cudowni. Dużo miłości dla Was.
  • Fantastycznie. Dużo szczęścia dla Was. Tworzycie piękną parę, cudowny widok.

Partnerem Czaykowskiego jest Giulio Filippo D’Errico — aktor, piosenkarz i model z Cypru. Tworzą dobrze dobraną parę?

Kim jest Piotr Czaykowski?

Piotr Czaykowski jest modelem. Był partnerem Michała Piróga w programie Azja Express 2. Na co dzień pracuje w modelingu. Piotr Czaykowski na zdjęciach, które wrzuca na Instagram chętnie pozuje bez koszulki, eksponują swoje idealne ciało, w tym klatę i mięśnie. Od dawna wspiera środowiska LGBT. Dowodem może być post, który niedawno udostępnił:

Od dzisiaj młode osoby LGBT, które straciły dach nad głową znajdą w Warszawie bezpieczne schronienie w mieszkaniu interwencyjnym stworzonym z myślą o osobach ze społeczności w wieku 18 – 29 lat.

Przez pewien czas był singlem. Aktualnie jest szczęśliwie zakochany.


Piotr Czaykowski przyznał się do swojej orientacji i pokazał partneraMichał Piróg pokazał swojego chłopaka, to Piotr Czaykowski

Michał Piróg pokazał swojego chłopaka, to Piotr Czaykowski

Giulio Filippo D'Errico

Giulio Filippo D'Errico

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×