Szukaj

Gwiazda TVN w hicie Polsatu. Nikt się jej nie spodziewał w „Ninja Warrior”

Patrycja Wieja to finalistka pierwszej edycji programu Projekt Lady z TVN. Potem próbowała swoich sił w serialu, a teraz będzie sprawdza się na niesamowicie trudnym torze w Ninja Warrior Polska. Zobaczcie.
Ninja Warrior

Ninja Warrior

Patrycja Wieja jeszcze kilka lat temu  była niegrzeczna, niepokorna i zbuntowana. Wtedy trafiła pod skrzydła Małgorzaty Rozenek i mentorek z programu Projekt Lady TVN. Przeszła prawdziwą metamorfozę. Dziś w niczym nie przypomina siebie sprzed lat – wulgarnej tancerki erotycznej. Z największą uwagą dobiera słowa, by nie popełnić najmniejszej wpadki. Realizuje też swoje marzenia, a przy okazji motywuje do tego innych.

Zobacz: Najpierw podbiła zagraniczną edycję „Ninja Warrior”, a teraz wystąpi w Polskiej! Oto największa sensacja nowego show Polsatu!

Patrycja Wieja w Ninja Warrior

O tym, że weźmie udział w programie Polsatu Ninja Warrior poinformowała swoich obserwujących na Instgramie. Weźmie udział w ostatnim odcinku eliminacyjnym, we wtorek 8 października.

Mam nadzieję, że kolejny raz udowadniam Wam, że marzenia się spełniają! Ten program śledziłam jako nastolatka i wtedy już w mojej głowie pojawił się obraz, jak to ja stoję przed najbardziej wymagającym torem! Dokładnie tak jak teraz!

Jeśli mi ktoś powie, że marzenia się nie spełniają to w to nie uwierzę! Czasami potrzeba na to tylko więcej czasu… Na każdym etapie życia przychodzi odpowiedni moment na realizacją marzeń! Pamiętaj, nie przestawaj w siebie wierzyć i zawsze pozostań sobą! Wtorek 08.10 godzina 20:05

Trzeba przyznać, że wpis jest bardzo motywujący i pozytywny. A fotografia, którą umieściła, pokazuje ja w imponującej formie.

Zobacz: Nowa gwiazda Polsat straciła nogę w tragicznym wypadku: „Plus jest taki, że żyję”. Już sam opis wywołuje dreszcze

Jak zareagowali na występ Patrycji Wieji w Ninja Warrior jej obserwujący?

Patrycja od czasów Projekt lady ma sporą rzeszę fanów, którzy z uwaga obserwują jej poczynania i kibicują, kiedy spełnia marzenia. Tak jest i tym razem.

  • Trzymam mocno kciuki.
  • Super na ten odcinek czekałam.
  • Wygrasz!!!
  • Jesteś cudowna!
  • Wiedziałam! – wspierają Patrycje internauci.

Z takim gronem kibiców i z formą, jaką widzimy na fotografii, Patrycja Wieja może namieszać w programie. Trzymamy kciuki!

Zobacz: Kto wygra „Big Brothera”? Patrycja Wieja zdradziła swojego faworyta! [WIDEO]


Patrycja Wieja w Ninja Warrior

Patrycja Wieja w Ninja Warrior

Patrycja Wieja w 6 odc. Ninja Warrior Polska, fot. Krystian Szczęsny

Patrycja Wieja w 6 odc. Ninja Warrior Polska, fot. Krystian Szczęsny

Patrycja Wieja w 6 odc. Ninja Warrior Polska, fot. Krystian Szczęsny

Patrycja Wieja w 6 odc. Ninja Warrior Polska, fot. Krystian Szczęsny

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×