Szukaj

Tragiczna śmierć gwiazdy „Top Model”. Miała tylko 19 lat

Gwiazda Top Model nie żyje

Ivana Smit została zamordowana? 19-letnia finalistka Top Model wypadła z balkonu na 20. piętrze wieżowca Kuala Lumpur. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, a może morderstwo,w które zamieszana jest para milionerów?

Ivana Smit była finalistką programu Top model w Malezji. Dwa lata temu media obiegły informacje o jej tragicznej śmierci. Zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach – wypadła z balkonu na 20. piętrze wieżowca Kuala Lumpur, a jej ciało znaleziono na wysokości 6. piętra. Chociaż zdaniem śledczych był to nieszczęśliwy wypadek, rodzina w niego nie wierzy.

Ivana Smit nie żyje. Policja wszczyna śledztwo na nowo. Jakie dowody się pojawiły?

Wszystko przez romans, w jaki wdała się modelka. Smit była w bliskich relacjach z parą milionerów – Alexandrem Johnsonem i jego młodszą żoną Luną. Łączyła ich nie tylko przyjaźń – wspólne wieczory najczęściej kończyli w łóżku. Podobno 18-latka ostatniego dnia życia, miała wziąć udział w trójkącie. Kilka godzin później już nie żyła.

Ivana Smit

Ivana Smit nie żyje. Czy została zamordowana przez swoich kochanków?

Zdaniem policji, modelka była pod wpływem narkotyków i alkoholu. W ich ocenie nic nie wskazywało na to, że popełniono przestępstwo. Bliscy Ivany nie byli przekonani tą wersją wydarzeń. Zabrali ciało Ivany do Holandii, gdzie jeszcze raz je zbadano.

Nowa obdukcja wykazała, że siniaki na głowie i ramionach powstały zanim uczestniczka Top Model wypadła z okna. Sprawę rozpoczęto jeszcze raz, tym razem będzie prowadzona pod kątem morderstwa.

Chociaż rodzina ma żal do Johnsonów, że to przez nich zginęła ich córka, milionerzy przekonują, że nigdy nie zrobili jej krzywdy. W rozmowie z MailOnline, Luna podkreślała, że była ich przyjaciółką:

Oboje byliśmy z nią w związku. Żałuję, że nie mogłam poznać jej lepiej – podkreślała Luna Johnson.

Małżonkowie opuścili Malezję i wyjechali do Stanów Zjednoczonych. W ostatnich miesiącach kilka razy zmieniali miejsca pobytu, twierdząc, że muszą się ukrywać z powodu gróźb pojawiających się w mediach społecznościowych.

Zobacz: Nie żyje gwiazda „Masterchefa”: „Utraciliśmy prawdziwą legendę”

 


Ivana Smit

Ivana Smit

Ivana Smit

Ivana Smit

Ivana Smit

Ivana Smit

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×