Gwiazda „Rancza” po siedmiu latach odtworzyła zdjęcie. Fani nie ukrywają zachwytu. Długo czekali na taki kadr

Ranczo

Ranczo

Anna Iberszer w serialu Ranczo wcielała się w postać zabawnej i energicznej policjantki Franczeski. Gwiazda postanowiła odtworzyć archiwalny kadr. Fani nie szczędzą komplementów. 

Serial Ranczo to niekwestionowany hit TVP. Pierwszy klaps na planie tej kultowej produkcji padł w 2006 roku. Przez kolejną dekadę widzowie mogli oglądać premierowe odcinki. Każdy z nich gromadził przed telewizorami rekordową liczbę widzów. Produkcja opowiada losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Nieco przerysowane i zabawne perypetie bez reszty wciągnęły widzów. W telewizji cały czas emitowane są powtórki, które w dalszym ciągu cieszą się ogromną popularnością.

Format ten na długo wpisał się w serca fanów, a ci od lat czekają na zapowiadaną kontynuację losów swoich ulubionych bohaterów. Wiadomo, że prace nad nią cały czas trwają.

Mogę zdradzić, że akcja dzieje się po zwycięstwie Kozioła, który startował na urząd prezydenta. Kozioł i jego żona to teraz najważniejsza pierwsza para w kraju. Jest też i nieodłączny towarzysz Kozioła, Czerepach – mówił o kinowej wersji producent Maciej Strzembosz.

Gwiazda Rancza odtworzyła zdjęcie po kilku latach. Fani są zachwyceni

Serial przyniósł ogromną sławę aktorom, którzy zdecydowali się wziąć udział w produkcji. Pojawiło się tam kilka bardzo dobrze znanych nazwisk, czyli między innymi Cezary żak, Katarzyna Żak, Artur Braciś czy Dorota Chotecka. W 2011 roku do produkcji dołączyła także Anna Iberszer. Aktorka o przez kolejne pięć lat wcielała się tam w postać energicznej policjantki Franczeski. Gwiazda ma włoskie korzenie, a jej postać została stworzona dosłownie na miarę i idealnie odzwierciedlała temperament gwiazdy.

Fani w oczekiwaniu na kontynuację ulubionego serialu chętnie podglądają profile społecznościowe wszystkich gwiazd, które brały w nim udział. Ania Iberszer postanowiła sprawić im prawdziwą niespodziankę i zrobiła kompilację dwóch zdjęć. Pokazała się na wakacjach z synkiem, odtwarzając zdjęcie sprzed kilku lat. Fotografie dzieli 7 lat, a przez ten czas jej pociecha mocno wyrosła.

2014 vs 2021 – napisała.

2014 vs 2021 😁

Posted by Ania Iberszer on Saturday, July 17, 2021

Fani oczywiście nie przeszli obojętnie wobec tego kadru, nie brakuje zachwytów nad zgrabną aktorką i fenomenalnym kadrem.

  • Świetne a mama im starsza tym młodsza.
  • Piękne jest to zdjęcie. Jeszcze chwilka a młody będzie Cię nosić na rękach.
  • Równie piękna.
  • Czy to quiz znajdź różnice? Będzie ciężko.

Trzeba przyznać, że aktorce po raz kolejny idealnie udało się uchwycić magię chwili.


Anna Iberszer z synem

Anna Iberszer z synem

Anna Iberszer z synem

Anna Iberszer z synem

Święta na planie serialu

Święta na planie serialu "Ranczo": Anna Iberszer, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Dorota Chotecka, Dorota Nowakowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×