Szukaj

Gwiazda „Prawa Agaty” wyjeżdża z kraju. Co dalej z serialem?

Leszek Lichota, Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant

Leszek Lichota musi przeżywać obecnie spore rozterki. Gwiazdor seriali „Na Wspólnej” i „Prawo Agaty” musiał zamknąć już jeden biznes, a za chwilę zwinie kolejny. Zarówno bistro z burgerami, jak i warszawski pub, nie przynosiły zysków takich, jakie zamierzył sobie aktor. Jedynym źródłem utrzymania pozostaje więc aktorstwo, ale i z tego chyba zyski nie są zbyt satysfakcjonujące, bowiem Lichota podjął bardzo przełomową decyzję – wyjeżdża z Polski!

 

Wspólnie z rodziną Leszek planuje przeprowadzkę do Australii. Na razie na jakiś, bliżej nieokreślony, czas. Nowe życie rozpoczną w Melbourne.

Za niespełna rok pakujemy dzieci, mamę Ilony i wyjeżdżamy na rok do Australii – mówi w rozmowie z magazynem Grazia. Chcemy korzystać z życia teraz, kiedy mamy taką możliwość, siłę i zdrowie. Kiedy dzieci chcą spędzać z nami czas. Chcemy przeżyć razem przygodę życia, dlatego całą wyprawę przygotowujemy bardzo dokładnie. A widzowie nawet nie zauważą nieobecności. Praca w serialu daje takie możliwości – wiele odcinków można nagrać do przodu. Dzieci pójdą tam do szkoły, znajdziemy jakiś dom. Bo marzenia trzeba realizować, a nie tylko marzyć. Czasem o tym zapominamy.

 

Ciekawe, co dalej z serialem „Prawo Agaty”? Wątpimy, żeby Lichocie opłacało się latać na plan z odległej Australii…

 

Leszek Lichota

Leszek Lichota


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×