Szukaj

Gwiazda “Na dobre i na złe” jest w ciąży! Wszystko wyszło na jaw przez luksusowe baby shower!

Marta Dąbrowska jest w ciąży

Baby boom najwyraźniej ma się całkiem nieźle. w 2017 roku mieliśmy prawdziwy wysyp informacji o ciążach gwiazd, ale w 2018 również nie narzekamy na takie nowiny. Właśnie okazało się, że Marta Dąbrowska, gwiazda Na dobre i na złe, Przepisu na miłośćRanczo spodziewa się dziecka! Wszystko wyszło na jaw przez wystrzałowe baby shower, które wyprawiły dla niej przyjaciółki. Aktorka miała naprawdę szampańską zabawę!

Na przyjęciu nie brakowało gwiazd, znanych z pierwszych stron gazet. Pojawiły się między innymi Omenaa MensahWeronika Książkiewicz czy Zosia Ślotała. To właśnie na Instagramie Omeny mogliśmy zobaczyć bajkowe dekoracje, roześmiane twarze i pierwszą informację o ciąży Marty:

Cudownie być mama….) wszystkie razem bardzo cieszymy się ze szczęścia naszej przyjaciółki ! #babyshower – napisała Omena pod zdjęciem z bajkowego baby shower

Wystarczy rzut okiem na dekoracje, by poznać płeć dziecka. Dąbrowska już niedługo powita na świecie synka! Sama zainteresowana również pochwaliła się swoim baby shower na Facebooku, dziękując przyjaciółkom za wspaniały dzień. Nie zabrakło pluszowych misiów, baloników, słodkości – a wszystko utrzymane oczywiście w odcieniach błękitu.

Szczęśliwej mamie i maluszkowi życzymy dużo zdrowia. 😉

Z OSTATNIEJ CHWILI: Olga Kalicka jest w ciąży!

Z OSTATNIEJ CHWILI! Ania Starmach jest w ciąży! Pokazała zdjęcie z mężem

Odeta Moro zdradziła ile przytyła w ciąży. To dwucyfrowa liczba! Nie uwierzycie czego nie zrobi, dopóki nie schudnie


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×