Szukaj

Iga Krefft w romantycznej sesji z chłopakiem: „Jestem zakochana już 5 lat”. Kiedy ślub?

Iga Krefft

Iga Krefft

Iga Krefft od lat jest zakochana. Aktorka znana z serialu M jak Miłość pochwaliła się romantycznymi kadrami ze spaceru z ukochanym. Nie zabrakło pytań o ślub. 

Iga Krefft to aktorka, która swoją karierę w show-biznesie zaczynała już jako mała dziewczynka. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w serialu M jak Miłość. Od kilkunastu lat wciela się w postać Uli Mostowiak, adoptowanej córki jednego z głównych bohaterów. Gwiazda dorastała na oczach widzów, którzy z zapartym tchem śledzili jej perypetie. Teraz jest już dorosłą kobietą, która założyła własną rodzinę, a jej wątek jest bardzo rozbudowany. Została właścicielką rodzinnego biznesu, a jej związki z mężczyznami wzbudzają zainteresowanie fanów tej produkcji. Jej postać zawsze była trochę niepokorna i wzbudzała sporo kontrowersji w życiu całej rodziny.

Iga stała się bardzo popularna, a jej życie chętnie śledzą fani. Aktorka bardzo aktywnie prowadzi swoje Instagramowi konto, gdzie zgromadziła całkiem spore grono fanów. Internauci chętnie śledzą to co dzieje się w jej życiu prywatnym. Gwiazda czasami zdradza tam kulisy swojej pracy, ale równie często pokazuje kulisy codzienności. Dzisiaj zaskoczyła fanów, publikując zdjęcia z ukochanym.

Iga Krefft pokazała chłopaka

Iga Krefft postanowiła zaskoczyć wszystkich fanów, publikując zdjęcia ze swoim chłopakiem. W opisie do romantycznych kadrów zdradziła, że już prawie od 5 lat stanowią parę. Młoda aktorka pochwaliła kadrami ze wspólnego zimowego spaceru. Zakochani wybrali się do parku, a podczas wypadu towarzyszył im także ukochany pupil. Nie zabrakło też romantycznych całusów.

Najlepszy człowiek. Jestem zakochana już prawie 5 lat – podpisała zdjęcie.

Pod postem zakochani zebrali wiele gratulacji i ciepłych słów. Fani aktorki nie ukrywają swojego zachwytu i komplementują Igę i jej chłopaka. Nie zabrakło też pytań o ślub.

  • Piękni.
  • Dużo miłości.
  • Wyglądacie jakbyście byli dla siebie stworzeni.
  • Bardzo mnie cieszy ten widok.
  • Kiedy ślub ? – zapytała internautka.

Gwiazda nie odpowiedziała jeszcze na pytanie swojej fanki i nie zdradziła, czy razem z ukochanym myślą o tym, by sformalizować związek. Iga poznała Wiktora kilka lat temu na planie serialu M jak Miłość. Jest on utalentowanym reżyserem i scenarzystą, a w serialu zagrał, krótki epizod, dzięki któremu poznał swoją wielką miłość.


Iga Krefft z chłopakiem

Iga Krefft z chłopakiem

Iga Krefft z chłopakiem

Iga Krefft z chłopakiem

Iga Krefft z chłopakiem

Iga Krefft z chłopakiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×